Galatasaray'a Selçuk İnan Müjdesi (!) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a Selçuk İnan Müjdesi (!)

Galatasaray'ın Ziraat Türkiye Kupası'nda Başakşehir ile oynadığı maçta sakatlanan Selçuk Inan iyileşiyor. Milli oyuncunun tedaviye olumlu yanıt verdiği ve hafta sonu oynanam ihtimalinin arttığı öğrenildi.

Yarın yapılacak testlerde olumlu sonuç alınması durumunda Cuma günü idmana katılacak olan Selçuk'un hafta sonu oynanacak maçta görev verilmesi durumunda yerini alabileceği ifade edildi.

CAROLE ZOR, SNEİJDER RİZE MAÇINI DA KAÇIRABİLİR

Selçuk dışında diğer sakatlıklarda ise durum daha ciddi. Aynı maçta sakatlanan Carole'ün Rize maçına yetişmesi büyük ihtimal olsa da bu maçta forma giymesi çok zor. Sneijder ise sakatlığı en ciddi olan isim konumunda. Tedavisinin 3 hafta sürmesi planlanan yıldız oyuncunun Beşiktaş maçına dahi hazır olmayabileceği söyleniyor. Rize maçında oynaması için doktorlar ile sürekli görüşen teknik heyet oyuncu ve sağlık ekibinden gelecek cevabı bekliyor.

9gkXb5.jpg

Son düzenleme:
Sakat mıydı acaba? Yalanlar dolanlar. Bikaç ay ödemesini almadığı için yalamadık yeri kalmadı yönetimin de medyanın da.

Yav biliyordum işte adi medya'nın oyunu yine
Sorumluluk almaktan kaçtı sakat numarası yaptı
Basın'da bak sakatlık filan durduramadı adam yine oynayacak diye kahraman ediyorlar Selçuk'u

İşte sırf bu yüzden takımdaki yerlilerin temizlenmesini istiyorum yıllardır bıktım takım-yönetim-taraftar arasındaki entrikalardan filan yerli diziler gibi bu ne la böyle

Bugün bir anket gördüm sosyal medyada, hangisi kaptan olmalı diye bir anketti.Muslera,Sneijder ve Selçuk vardı şıklarda. %42 ile selçuk birinci sıradaydı.İşte taraftarımız ne halde görün

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugün bir anket gördüm sosyal medyada, hangisi kaptan olmalı diye bir anketti.Muslera,Sneijder ve Selçuk vardı şıklarda. %42 ile selçuk birinci sıradaydı.İşte taraftarımız ne halde görün

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gs haini ultradangalaklar yapmıştır o anketi. Dursun'un paralı köpekleri.

Üst Alt