Galatasaray'a UEFA fırsatı doğdu mu? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a UEFA fırsatı doğdu mu?

Cevap: Galatasaray'a UEFA firsati dogdu mu?

sonucta sadece Galatasarayi düsünerek degil, Türk futbolunu düsünerekde karar/kararlar alabilirler.

türk takimlar gecen sene inanilmaz az puan topladi Türkiye, hemen hemen hicbirsey toplamadi zaten.

bu sene yine ayni sey olursa, bunu temizlemek icin en az 5-6 sene lazim.

seneye sampiyonlar ligine gidecek 2 takimda ön eleme maci oynamak zorunda kalir.

demek istedigim sirf bu yüzden bile bizi gönderebilirler, cünkü uefada gruplardan cikmasi en azindan garanti olur, bir kayseri, bir ibb ama ön elemelerde elenir büyük ihtimalle.

Üstteki takımlar türlü oyunlarla orda yer almış olabilir, öyle de zaten. Ama onu bir kenara bırakıp kendimize baktığımda futbol takımımızın Avrupa'da oynayacak kalitede futbol oynadığını söyleyemem.

Avrupa tabi ki güzel bir arena, yeni stadımızda da harika maçlar çıkarırız, buna şüphem yok. Ama bu şekilde gitmeyi garipsiyorum.

Yahu ne seklinden bahsediyorsunuz arkadaslar?

Ustunuzdeki onca takim sike yapip dolayli yollardan sizin uzerinize cikmissa ve adalet yerini bulduktan sonra sizin siralamadaki yeriniz avrupaya gitmenizi sagliyorsa gerisi trastir beyler. Super oynayip kaybettigimiz mac olmuyor mu? berbat oynayip kazandigimiz mac gormediniz mi siz? ben hic gocunmam arkadas.. Gobek bile atarim.. Cunku Avrupa benim serefli takimima ana sutu gibi helal...

sonucta sadece Galatasarayi düsünerek degil, Türk futbolunu düsünerekde karar/kararlar alabilirler.

türk takimlar gecen sene inanilmaz az puan topladi Türkiye, hemen hemen hicbirsey toplamadi zaten.

bu sene yine ayni sey olursa, bunu temizlemek icin en az 5-6 sene lazim.

seneye sampiyonlar ligine gidecek 2 takimda ön eleme maci oynamak zorunda kalir.

demek istedigim sirf bu yüzden bile bizi gönderebilirler, cünkü uefada gruplardan cikmasi en azindan garanti olur, bir kayseri, bir ibb ama ön elemelerde elenir büyük ihtimalle.

İyi bir Galatasaraylı böyle düşünmemeli.. Yok Türk futbolunun değeri düşermiş yok avrupada puanımız sürekli azalıyomuş gibi bahaneler beni ilgilendirmez...

Galatasaray futbol takımı bu sene çıkacak sahaya taraftarın hakettiği, görmek istediği futbolu oynayacak ve şampiyon olacak..Ben bu şekilde kazanılmış bir şampiyonluktan sonnra rahat ederim. Ayrıca Şampiyonlar liginde görmek isterim takımımı.

İlla herkes düşmek zorunda değil.Trabzon ve Eskişehirin hatta Beşiktaşın puanları silinebilir.O zaman avrupaya gidebiliriz.

Fener'in pisliği yüzünden Uefa'ya gideceksek gitmeyelim anasını satıyım..

Herkes hakettiğini alsın. Biz ligi 9ncu bitirerek bunları haketmediğimizi gösterdik.

Gerek yok.

Fenerbahçe'nin küme düşürülmesi konusunda bu kadar karamsar olan taraftarımız, Galatasaray konusunda bu kadar iyimser olması tezatlık.

Fener küme düşecek ve eksi puanla başlayacak, başlamalı. Eksi 30 la başlasın gibi topikler açılmış. Buna ne gerek var, yasa ne diyorsa o. Küme düşmeli ve eksi puanla başlamalı. Eksi 30 a eyvallah dememeliyizz. Biz müdahil bir tafar değiliz buna karar veremeyiz ama sadece -30 a da sevinmeyelim yani.

Bizim UEFA'ya katılmamız ne mantıkla düşünüldü anlayamadım.

Evet kötü maçlar oynadık, ancak çoğu maçta da pislik hakemler bizi yaktı, penaltımız verilmedi, ofsayt hataları vs, Avrupa'ya gitmek hakkımız.

Cevap: Galatasaray'a UEFA fırsatı doğdu mu?

feneri kume bile düşürmezler m.ali aydınlar bakın gorun bosu bosuna gelmedi oraya aziz getirtti mahmut özgener olacakları biliyodu kactı gitti

Dün dinledim bir kanalda.

Fenerbahçenin direk katılma hakkı Trabzona veriliyor.

Trabzon şike dahilinde bulunursa hak Bursa'ya geçiyor.

Bursanın UEFA hakkı Eskişehire geçiyor.

Eskişehir şike dahilinde bulunursa hak Beşiktaşa geçiyor.

Beşiktaş Türkiye Kupası Şamp olduğu için ve zaten katıldığı için hak BİZE geçiyor :)

Biraz karışık ama; Fenerbahçe, Trabzon ve Eskişehir'e bağlı herşey.

O zaman direk sampiyonlar ligine katiliyoruz desene :D

Cevap: Galatasaray'a UEFA fırsatı doğdu mu?

sadece fener ve sivas küme düşme alabilir diğer takımlardan küme düşme kararı olmaz.

ligde oynayacak takım kalmicak o zaman herkes düşerse

biz yinede gidemeyeceğiz gibi duruyor ama umarım bi delik bulup çıkarız :)

Üst Alt