Galatasaray'a UEFA'dan 1 Yıl Men Cezası Geldi! (2016) - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a UEFA'dan 1 Yıl Men Cezası Geldi! (2016)

uefa sartlari koydu hadi bakalim futbolcular indirime gidecekmi kim olursa olsun hayir diyeni satacaksin satilmiyorsa kadro disi birakacaksin

Belliydi bunun geleceği zaten.Dursun gidip savunmayı verince 2 yıl men diye korkmuştum bu yine kötünün iyisi.Zaten seneye cl ye gidemeyecektıik 1 sene uefaya gitmeyelim.Tabi ligi 3. bitirelim yada kupayı alalım en azından.Yoksa gidemessek avrupaya ozaman çok kötü olur.

Son 4 sene 3 kez şampiyon olup cl'ye gitmişiz. Bu da Fener,ve Bjk'ye göre fazladan 60 m euro kazanmak demek. Sponsorluk, stat gelirleri desen kimseden eksik bir yanımız yok.(Fener belki bu sene bizden daha fazla kazanıyor ama geçen sene forma sponsorları yoktu.) Transfer desen fener bizden fazla harcamıştır son 3 sezonda. Şimdi nasıl oluyor da bu cezayı yiyoruz, kulüp resmen iliklerine kadar soyuluyor.

Ben fenerli değilim!!!
29 sene aynı hayali kurayım,kendimi şampiyon sayıp sahaya atlayayım!
Stadı ateşe verip,formamı bayrağımı yakayım!
Cumhuriyet içinde Cumhuriyet kurayım.!

.........
* * *
Ben beşiktaşlı değilim...!
Avrupa'da 8 yeyip madara olayım...
Başkanımın küçük kızına stadda küfür edip ağlatayım..!
Futbolcuyu övüp arkasından küfredeyim...
Kötü günde takımına sahip çıkan 3-5 taraftara saldırıp kavga edeyim!

* * *

Ben 12 dakikada dünya devi Real Madrid'i Samiyen'e gömen,
Avrupada 'Kanuninin 2. Ordusu' diye adından söz ettiren,
İtalya'da banklara,
İspanya'da sokaklara,
İngiltere'de stadlara,
Kophenag'da bu vatana,
Tüm dünyada gönüllere adını yazdıran,
¦ GALATASARAY ¦ taraftarıyım.!

Belliydi bunun geleceği zaten.Dursun gidip savunmayı verince 2 yıl men diye korkmuştum bu yine kötünün iyisi.Zaten seneye cl ye gidemeyecektıik 1 sene uefaya gitmeyelim.Tabi ligi 3. bitirelim yada kupayı alalım en azından.Yoksa gidemessek avrupaya ozaman çok kötü olur.

Kupa benim için daha önemli abi.Ligde kaçıncı olduğumuz önemli değil.Bjk şampiyon olursa biz de kupayı alırsak son gülen yine biz oluruz şu dandik sezonda bile.

Dursun ve Hamzanın kemer sıkma politikasının meyvesi alınmış demek ki,Bu rezil kepazeler FFP bahanesiyle uyguladıkları bu iğrenç transfer planıyla belkide zararımızı 10-15 M € dolayında arttırmıştır,Adam gibi takım kurulup çoğu mevki evlat çöplere bırakılmasa Melo-Telles gibi isimler tutulup Gignac-Maxi-Konop-Mbia gibi adamları kapsaydık bu sezon ki başarılarımızla çok daha fazlasını kazanırdık,iş bilmezler yüzünden iyice sıvadılar mali düzene.

iyi oldu,ama sıra fenere de gelecek.onlar da yiyecek ayvanın büyüğünü.bi de şampiyon olamazlarsa tam kazığın üstüne otururlar.

Hakkımızda hayırlısı olsun.Bu durumdan ders alıp seneye bambaşka bir takım kurmalıyız yani yeniden yapılanmamız gerekir.Ayrıca bonservisi elinde olan futbolculara yönelmemiz gerekiyor.Takımda ne kadar çer çöp varsa da bir şekilde kurtulmamız lazım.

Kupa benim için daha önemli abi.Ligde kaçıncı olduğumuz önemli değil.Bjk şampiyon olursa biz de kupayı alırsak son gülen yine biz oluruz şu dandik sezonda bile.

Benim demek istediğim aslında yeterki uefa ya katılmaktı.Tabi kupayı alıp katılırsak daha iyi olur.Şu cezayı çekelim bir an öncede seneye şampiyon olup cl ye gidelim hemen.Cl de oynamak her zaman büyük bir prestijdir.

Üst Alt