Galatasaray'da Belhanda Etkisi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Belhanda Etkisi!

Attığı kornerler çok etkili sırf bu bile istatistiklerini yükseltiyor.

Fazla koştuğu için son hareketlerde hata yapabiliyor ama bu kondisyonunun artmasıyla düzelir.

Hırs ve kin olayını biraz Hagi ye benzetiyorum taktı mı takıyor buda iyi bir özellik.

Aslında ilk yarı sonunda konuşmamız lazım elimizde daha çok veri olacak.

Belhanda her maç bir öncekine göre daha fazla gözüme girmeye başlıyor

İnşallah bu çıkışını devam ettirir ama kesinlikle o laubali hareketlerini bırakması gerekiyor

oynamadığı maçlarda poziyona girmekte zorluk yaşarız. . laubali falan değil .oyun tarzı öyle. laubali adam orta sahaya gelip oyun kurup top kapma mücadelesi yapıp aynı zamanda da defansa yardım etmez.

ArtılarI

Duran topları iyi kesiyor

Gerçekten bir on numara için çok fazla mücadeleci.

Sürpriz çalımlar atabiliyor..

Eksileri

İlk top kontrolü bir on numara için çok yetersiz.Topu ilk aldığında top sanki ayagından açılacak gibi oluyor

Son pas,ince işler konusunda yetersiz

Şut tehdidi hiç yok..

Bir de fazla rahatlıyor özellikle skoru alınca.Bu maç da 2-0'ken gol yedirdi ama hatırlayacak herkes osmanlı maçı 3-1'ken çok rahat pozisyonda hiç gerek yokken serdar aziz'e attığı pas yüüznden maç krize giriyordu az daha...

Son düzenleme:
6 numara bölgesine top almaya geliyor, hava toplarında çıktıgı iki toptan birini alıyor, ikili mücadele kazanıyor, top çalıyor, kilit pas atıyor, dün ki hatası dışında tek pası iyi oynuyor, etkili duran top kullanıyor.İnsanların beklentisi nedir bunlar dışında bilmiyorum.Tsubasalık yapması mı acaba

6 numara bölgesine top almaya geliyor, hava toplarında çıktıgı iki toptan birini alıyor, ikili mücadele kazanıyor, top çalıyor, kilit pas atıyor, dün ki hatası dışında tek pası iyi oynuyor, etkili duran top kullanıyor.İnsanların beklentisi nedir bunlar dışında bilmiyorum.Tsubasalık yapması mı acaba

6 , 8 ve 10 numara oynuyo ama gol atmadığı için yemediği laf kalmıyor

Üst Alt