Galatasaray'da Cihat Arslan Sesleri! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Cihat Arslan Sesleri!

cihat-arslan_resim.jpg

Hollandalı teknik adam Jan Olde Riekerink'e son bir şans veren Galatasaray yönetimi, olası bir kayıpta, sezon sonuna kadar takımın başına şu anda kulüp çalıştırmayan ve boşta bulunan Cihat Arslan’ı getirecek.

Üst üste yaşanan puan kayıpları sonrasında Riekerink'e olan güvenini yitiren yönetim, Hollandalı çalıştırıcıya son bir şans verdi. Şubat ayında oynanacak olan Kayseri, Rize ve Beşiktaş maçlarında olası bir puan kaybı yaşanması durumunda teknik adam değişikliğine gidilecek. Gündemde bulunan bir numaralı isim ise şuanda boşta bulunan ve ismi G.Saray ile özdeşleşen başarılı çalıştırıcı Cihat Arslan…

Balıkesirspor ve Akhisar Belediyespor'a oynattığı futbolla övgü toplayan Cihat Arslan'ı sezon sonuna kadar takımın başına getirmeyi planlayan yönetim, Riekerink'te ısrar etmeyecek. Bunun en büyük nedenlerinden birisi de, tarihinde 20 şampiyonluk bulunan Galatasaray'ı, daha önce lig devam ederken göreve gelen Hamza Hamzaoğlu ve Cevat Güler'in şampiyon yapması. Yönetim, Cihat Arslan'da da bu potansiyeli görüyor.

Açık Mert Korkusuz

Ünay Aysal Dönemi Td leri:Fatih Terim,Roberto Mancini,Cesare Prandelli
Dursun Özbek Dönemi Td leri:Mustafa Denizli,Jan Olde Riekerink,Igor Tudor,Hamza Hamzaoğlu(Duygun Yarsuvat döneminden kalma)

Ünay Aysal'a vizyoner diyince köpürenlere ithafen yazılmıştır.

Ünay Aysal Dönemi Td leri:Fatih Terim,Roberto Mancini,Cesare Prandelli
Dursun Özbek Dönemi Td leri:Mustafa Denizli,Jan Olde Riekerink,Igor Tudor,Hamza Hamzaoğlu(Duygun Yarsuvat döneminden kalma)

Ünay Aysal'a vizyoner diyince köpürenlere ithafen yazılmıştır.
duygun yarsuvat yönetiminde vardı dursun özbek ona da sayılır biraz yani :D :D

lan kim saçmalıyor bu haberleri.

şampiyonluk maçına çıkıyoruz , birisi ihbarda bulunuyor ve adamı fetöden gözaltına alıyorlar.

şunun ihtimali yoktur bu ülkede diyebilir misiniz?

Şaka mı lan bu. Ismi Fetöcü diye çıkmış bir adamı (doğru olsa da olmasa da) almayı düşünmüyorlardır umarım gerçekten. Millet saldırmak için neden arıyor bu kadar düşüncesiz ve aptal olamazlar.

sent via GSC

İşte bu yüzden Tudor kalsın diyoruz. Avcı gelene kadar Tudor. Parola bu olmazsa daha çok her yılı 3 hocayla bitiririz.

Avcı için sabır gerekir. Başakşehir'in bugünkü haline gelmesi 3-4 yıllık bir süreç. İşler istenildiği gibi gitmezse yine istifa isteyenler ortaya çıkacak. Bu zihniyet değişmez. Türkiye'nin gerçekleri bunlar malesef. Fatih Terim kısa sürede başarı yakalamak adına en güvenli seçenek diğer yandan. İyi güzel konuşuyoruz tabi ama bu isimler sezon ortası gelmez. Dursun Özbek yönetimine hiç gelmez.

Tudor gider, kalır. Kovması da gayet kolaydır. Ama ben bu yönetime güvenmiyorum. Sezon ortasında bu yönetim Tudor'u kovup Tudor'dan iyisini getiremez. Benim endişem budur. Gelecek olan isimler Cihat Arslan, Hamza Hamzaoğlu profilinde olacak. Şampiyonluk şansları Tudor'dan fazla değil bu isimlerin. Hatta takıma alışması, uyum süreci vs derken daha çok bocalama ihtimalleri var.

Özetle, şampiyonluktan bağımsız olarak ilk önce başkan ve yönetimin değişmesi gerekiyor. Yeni gelen yönetim ile teknik direktör konusunu tartışırız. Tudor gitse dahi arkada bir enkaz bırakmayacak. Ama bu yönetimin 3 sene daha kalması düpedüz intihar.

Üst Alt