Galatasaray'da Geleceğin Yıldız Adayları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Nerde gormustuk yaw bi yerde yaziyodu Ragnick ve ekibinin Avruoa capinda yaptigi arastirmada adam olacak topcunun 17 yasinda A takima yukselmis olmasi gerek falan diyodu. @Sami Karakoç arastirmaci gazeteciligini konustiur bakiim. Belki bu forumda biri yazmistir

Efe Gündal

Efe Gündal
Forvet
D.Tarihi: 30 Mart 2007
D.Yeri: Florida / ABD

*dogum yeri florida /abd
biz mi bulduk merak ediyorum...

mahmut
göktan
bartug ve
eren'den umutluyum.

mahmut göktan ve eren yarın a takımda oynayabilir gibi, bartuğ'a az daha zaman var. güzel bi nesil var, bok etmeyelim.

@Deniz Kaya sn karakaya olaya el attı rengo

tesekkur ederim ugur renkdasim.

genc kardesimizi sayet abdli futbolseverler fark ederse, kanimca yakindan takip etmek isteyeceklerdir.
abdli futbolseverler arasinda son donemde; altyapi ve yurt disina cikis yapan genc yetenekler ozelinde ayri bir ilgi ve alaka var.

zate daha once den eski kalecimiz brad friedel sayesinde uzaktan ,gecmisten bugune bir ilgi ,sevgi vardi,
yedlin transferi ile sanal ortaminda gunumuzdeki gucu sayesinde haberleri oluyor kendi ulkesinden cikan yeteneklerin gunluk,haftalik performansina yonelik son durumu.....
*bu ufak kardesimizi de yakinda duyarlarsa internette, alt yapi maclarimizi bile takip etmeleri olasi...

ben olumlu buldum farkli bolge diyarlardan alt yapimizda bulundurulmasi bu gibi yeteneklerin.

basarilar dilerim ,iyi bir kariyeri olmasini temenni ediyorum genc kardesimize...

Amerikali tipi var. Ana babasi tarafindan alt yapimiza yonlendirilmistir muhtemelen. Floridali bir arkadasi arayip soracam.
florida sanirim hispaniklerin yogun oldugu bolge .. ?
genelde abd cikisli orjini avrupa,asya, vs olan yetenekler ilk planda avrupa nin orta,kuzey tarafini seciyor...
onlarin da ilgisini cekecektir alt yapimizda florida dogumlu bir yetenegin ne gibi bir gelisim gosterecegi...

kulup olarak twitt,youtube vs uzerinden daha aktif ,guncel altyapi programlari olsa,,,
bu baglamda bilgi ,haber takip edilmesi daha akici ve efektif olur diye dusunuyorum taraftarlara yonelik...

gscimbom ABD temsilcisi @Arif Doğan Karakaya yanıtlar mısınız suali
Arastirmalarim sonuclandi. Ama oncelikle sunu soylemeliyim. Buraya dogum icin gelip giden bi suru insan var. Bu cocuk ta onlardan biri sanirim. Asagidaki linkten herhangi bi onyargida bulunmadan bu cocugun klup yonetimlerine yakin bir isadaminin oglu oldugunu gorebiliriz. Yani.....

Ardayı arda yapan beğenmesekte Ersun Yanal. Zira Selçuk inanda aynı şekilde. Bizim yetiştiren bir terim hiçbir dönem olmadı

Üst Alt