Galatasaray'da Genel Kurul Öncesi Son Prova | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1095569.jpg

Galatasaray'da Mart ayı olağan divan kurulu toplantısı, Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda gerçekleşecek.
11 Mart Çarşamba günü saat 13.30'da başlayacak toplantı, yıllık genel kurul öncesi son divan toplantısı olacak. Bu anlamda divanda yaşanacaklar çok büyük önem taşıyor. Bir anlamda genel kurul öncesi son resmi istişare toplantısı olacak kurula, başkan Mustafa Cengiz'in katılıp katılmayacağı da merak konusu.

Divan Başkanı Eşref Hamamcıoğlu ile yaşadıkları tartışma sonrası divan toplantılarına katılmayı pek tercih etmeyen Cengiz'in yarınki tavrı merakla bekleniyor. Geçen ayki divan toplantısına yönetimin az sayıda iştirak etmesi de eleştiri konusu olmuştu.

Mustafa Cengiz geçen yıl tepki toplamıştı
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in geçen sene genel kurul öncesi son divan toplantısında sarf ettiği sözler tepki toplamış, bazı kesimler hiç hoş karşılamamıştı.
Cengiz şu ifadeleri kullanmıştı: “Disipline sevk ettiklerim, genel kurula katılıp beni eleştirsinler. Mali olarak ibra etmesinler. Ben onu istiyorum. İdari ibrasızlık yanlış. Adnan Polat dönemindeki olaylardan Yargıtay'ın aldığı karar gereği hükümsüzdür. Mali ibrasızlık çok önemli. Bu tablolara mali ibrasızlık verin. Anlayan anlıyor."

Çarşamba günü yönetimden, divan kurulu toplantısına kim katılırsa katılsın yapıcı konuşmalar yapılması bekleniyor.
Ajansspor

Üst Alt