Galatasaray'da Görmek İstediğiniz Başkan Tarzı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Görmek İstediğiniz Başkan Tarzı?

Artık olan oldu önümüze bakmamız gerekecek. Galatasaray'a yakışacak bir başkan adayımız var mı? Ne tarz birini başkan olarak görmeyi istiyoruz? Bence kulübe sıcak para aktarabilecek, saygın, itibarlı ve Galatasaray değerlerini bilen birisi olmalı. Fatih Hoca ile uyumlu çalıştıktan sonra futboldan anlamasına gerek yok. Sadece floryadan sorumlu olması kaydıyla Abdürrahim beyi de faal olarak görmek isterim.

s-5f4b0cdd4f582bc1582bcabd7aa6311ca53cbee0.jpg

tam olarak bu

Dürüst, namuslu, çalmayacak, kulübün kaynaklarını liseli "kardeşlere" akıtmayacak bir başkan istiyorum. O sebeple Mustafa Cengiz'i destekledim. Tekrar aday olursa yine destekleyeceğim.

Mustafa Cengiz’in yönetimi çok tırttı. Eğer seçime girerse büyük ölçüde yenilemeli. Apo falan gerçekten yetersiz adamlar

Almanyadaki bazi takimlardaki baskan türü. Lazim olmadigi an kamerayina önüne cikmayan birisi ve anlamadigi bölgeleri anlayan kisilere birakan birisi olsun. Futboldan fazla anlamiyormusun? 2. baskana falan degil, bir spor direktörü/spor yönetmeni(bazi alman takimlarinda Spor Yönetmeni+Spor Direktörü bile oluyor.) getir ve hocayla onlara futbolu birak.

Bir de parasi olsun ve Galatasaray soymaya gelmiyor olsun yeter.

Kulubumuzun haklarini savunacak, ali gibi guvartlarin önünde el pence divan durmayacak, kulubumuze para cekebilecek(sponsorlar), futbol takimimiza futbol oynatacak ekibi kurabilecek bir baskan benim icin yeterlidir.

Cengiz yonetimi sadece, Uefa ve maddi islerde basarali. Transferlerde fiyaskodan ibaret, kendine savunamiyor, spiker gibi her kanala konusuyor.

Unal aysal olabilir tekrardan, isterim.

Üst Alt