Galatasaray'da Hedef Ricardo Rodriguez

Mehmet Mehmetoglu

Bir ihtiyacın olursa, biz buradayız kardeş
Yönetici
Moderatör
Galatasaray Ricardo Rodriguez'in peşine düştü

Devre arasında kadroya takviyeler yapmayı planlayan Galatasaray'ın Milan'dan ayrılmaya hazırlanan Ricardo Rodriguez'i gündemine aldığı öne sürüldü.

1573547913345.png

Galatasaray ile ilgili sürpriz bir transfer iddiası geldi. İtalyanların gündeme taşıdığı habere göre devre arasında Milan'dan ayrılacak olan İsviçreli sol bek Ricardo Rodriguez'i isteyen takımlar arasında Galatasaray da yer alıyor.

Milan'ın, 2021 yılına kadar sözleşmesi devam etmesine rağmen 27 yaşındaki oyuncuyu maliyetinden kurtulmak için uygun şartlarda bırakacağı iddia edildi.

Sol bek, sol açık ve stoperde forma giyebilen Rodriguez, bu sezon Seri A'da 4 kez Milan forması giyebildi.

Galatasaray'ın tecrübeli oyuncuyu satın alma opsiyonu ile kiralayabileceği belirtiliyor.

(Takvim)

Erol S. Aydinli

Tecrübeli Üye
Bu adamın gecen sene birkac maçını izlemiştim. Ben de cok olumlu izlenim bırakmıştı. Bu sene neden oynamıyor, arastırmak lazım. Ama ucuza gelmez.

FT nin soylediği gibi bundan sonra bir futbolcunun gecmişine degil, geleceğine yatırım yapmalıyız. Ben bunun yıllardır savunuyorum zaten.. FT nin bunu simdi soylemesi de ilginç..

Enes Dalmış

Şef Gümüş Kıvrım
Bu adamı çok severdim özellikle de Wolfsburg döneminde, ama sonrasında yavaş yavaş düşüşe geçti bu sene iyice takımın dışında kalmış

2. bir Seri vakası olabilir düşüşüne devam ettirip ama gelip yeniden kendini de bulabilir

Yunus Emre Bahçivan

Tecrübeli Üye
Müthiş olur da çok zor. Hatta ihtimal varsa Lazio'daki Jordan Lukaku'yu alalım adam efsane bu yıl nedense 1 maç oynamış

Enes Dalmış

Şef Gümüş Kıvrım
Müthiş olur da çok zor. Hatta ihtimal varsa Lazio'daki Jordan Lukaku'yu alalım adam efsane bu yıl nedense 1 maç oynamış
Adamın dizinde iltihap mı olmuştu bişey geçen sezonda hiç oynamamıştı sonra ameliyat oldu dizinden o yüzden 2 sezonda toplasan 6-7 maça çıkmamıştır

Üst Alt