GSC Haber - Galatasaray’da Koalisyon Sağlanamadı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray’da Koalisyon Sağlanamadı

Sen de beğenmedin mi listeyi?
Üstat yalan söylemeyi sevmem Adnan Öztürk'ün olduğu her listeyi beğenirim ama neden kendisi başkan adayı olmayıp da Ozan Korkut gibi bir dünkü yeni yetmenin listesine girdi yahut Mustafa Başkanı tercih etmedi'nin cevabı nettir, basittir; Böyle Buyurdu İnan Kıraç...
Adam hakkında bilgiye bile ulaşılamıyor.

Biz bu adamı nasıl benimseyeceğiz, bari daha düzgün bir maşa bulsalardı, alay edilen Turgay Kıranın adamını kafa aday olarak önermek nedir yav.

Üstat yalan söylemeyi sevmem Adnan Öztürk'ün olduğu her listeyi beğenirim ama neden kendisi başkan adayı olmayıp da Ozan Korkut gibi bir dünkü yeni yetmenin listesine girdi yahut Mustafa Başkanı tercih etmedi'nin cevabı nettir, basittir; Böyle Buyurdu İnan Kıraç...

Konu buymuş..

Genç Galatasaraylıların toplandığı bir yönetim kurulmuş ve burada özelikle üç kişi bu oluşumunda destek çıkıyor ve yönlendiriyor...

Faruk süren
Ali Dürüst ve Mehmet Cansun.

Seçimde en güçlü aday ozan korkut bence.
İyi mi olur kötü mü bilmiyorum artık.

Konu buymuş..

Genç Galatasaraylıların toplandığı bir yönetim kurulmuş ve burada özelikle üç kişi bu oluşumunda destek çıkıyor ve yönlendiriyor...

Faruk süren

Tamam da o listede belki son başkan olması gereken adam O.K.

Son düzenleme:
Meseleyi anladim . Su ismailenver bahsini kapattigimiza gore sarper meselesine gelelim

O zati hic sevmem , kenan ile beraber forumun gollumlaridirlar , bu meselede de malesef hakli gorunuyor , hakliysa pacandan yakalar birakmaz

Basaksehir macina gidiyorum , yazmaya devam edersen muhtemelen eve dondugumde hala sana cevap veriyor olur susmaz

Randevularini bile erteler ama yazar

O yuzden bence bu kisir donguye girme bu arkadasla . Hele de haksizsan , ki oyle gorunuyor

Ekli dosyayı görüntüle 21620

Temsilidir

:asd: Ortak paydada buluşmamız sevindirdi.

Son düzenleme:
Konu buymuş..

Faruk süren

Adnan Öztürk'ü izah edemiyor bu ama? Bir bakmak lazım zira İnan Kıraç ile Faruk Süren bir araya gelemez...

Konu buymuş..

Faruk süren

Adnan Öztürk'ü izah edemiyor bu ama? Bir bakmak lazım zira İnan Kıraç ile Faruk Süren bir araya gelemez...

Adnan öztürk inan kıraç ile arası zaten eskisi kadar iyi değil hatta en son baya bozuktu inan bey ile arası.

TV karşısında laf bile sıkıştırdı kıraç beye öztürk.

Adnan öztürk inan kıraç ile arası zaten eskisi kadar iyi değil hatta en son baya bozuktu inan bey ile arası.

TV karşısında laf bile sıkıştırdı kıraç beye öztürk.
Danışıklı dövüş onlar üstat :) Yine de bir bakacağım şimdi yönetim kurulu listelerini değerlendireceğim yarın yazarım dediğine bir bakalım soralım edelim rahatsız edeceğim seni üstat hürmetler...

Üst Alt