Galatasaray’da Lucien Favre Sürprizi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray’da Lucien Favre Sürprizi

T.D: L. Favre
Yardimci T.D.: Y. Vural

Vural Almanca da bilyior.

Taktik ve Yönetim icin Favre
Baba Rolünde Gaz verme isi icin Vural

#DreamTEAM :D

yabancı hoca iş yapmaz bizde yerli oyuncular sıkıyı gördü mü içten sabotaj yapar kellesini alır hocanın o yüzden bu durumda en iyi isim mustafa denizli bana göre yoksa bende disiplinli sert yabancı bir hoca isterim özellikle felix magath ama yerliler buna engel..

o zaman hoca akıllı olacak..kendi ipini çekeceklerin ipini erkenden çekecek...

Herkes gelsin diyorda belliki bu adam sistem adamı.Umutla sabriyle selcukla filan oynatmak istediği futbolu yine göremeyiz.Kendi istediği futbolcuları kadrosunda görmek ister.Bu mali krizdede ocakta çok transfer yapmayacağımıza göre sonu hüsranla biter bu işin.

CUL-OoBUsAA-ViG.jpg

Bise gelebilecek en iyi ve disinpli hoca. Ve en önemlisi Olcan, Umut, Sabri, hatta Burak'i kesebilecek TD.

:cimbombom:LUCIEN FAVRE :cimbombom:

David Moyes yada Favre...

Şu an gelmesini istediğim 2 hocadan biri...

Gönlüm Moyesden yana. İngiliz stili her zaman Türkiyede Tutmuşdur.

GS da çok başarılı olacağına inanıyorum...

Lakin...

Podolski Greuskreutz gibi 2 alman varken Favrenin gelmesi daha olası gibi görünüyor....

Türk Teknik direktör taraftarı değilim...

Ama gelirsede Mustafa Denizli değil Abdullah Avcının gelmesini isterim...

Kısıtlı bütçe ve kadroyla istikrarlı bir şekilde başakşehire iyi futbol oynatıyor ve hep üst sıralarda ligi bitiriyor...

ÜStelik radikal kararlar alabilecek kadarda cesur bir hoca..

Ama henüz zamanı değil...

Gençleşmeye gidiyorsak ki yapılan transferler le yönetimin bu yönde bir tavrı olduğu apaçık . Bence çok doğrsunu da yapıyorlar bu konuda.

Favre bu konudada büyük bir artı olucaktır...

Kendisi gençlere şans veren güven veren yıldız çıkaran gençlerle çalışmayı seven bir adam....

Keşke gelse...

Bu sene her türlü şampiyonluk zor diye görüyorum...

En azından bir geçiş süreci olur. Ligi tanır. Oyuncuları tanır.

Kimlerin gidip kimlerin kalması gerektiğine karr verir. Bu arada oyuncu izletir falan.

Seneyde çok daha genç ve iyi bir kadro ile güzel işler yapabilir.

ARADIGIMIZ KAN ! Gel ve bizi uçur :)

Bu adam nereye gittiyse basarili oldu, çok sayida genç oyuncu kazandirdi yildizlastirdi, ve çok iyi tiki-taka oyunu, dinamik takim kuruyor.

Üst Alt