Galatasaray'da Maaşlar 10 Milyon Euro Azaldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Maaşlar 10 Milyon Euro Azaldı

gs-maas-yuku-azaldi.jpeg

Son 3 sene takım bütçesi 65 milyon Euro olan Galatasaray, maaş yükünü 10 milyon Euro azalttı.

Muğdat, Onyekuru, Emre Akbaba, Ndiaye ve Ömer Bayram'ı kadrosuna katan sarı-kırmızılılar Nagatomo, Donk ve Rodrigues'in de sözleşmelerini yeniledi. 13 oyuncu (Gomis, Denayer, Carole, Cavanda, Latovlevici, Carrasso, Tolga Ciğerci, Hakan Balta, Yasin, Koray, Eray, Endogan, Umut Gündoğan) ile yolları ayrılan Galatasaray'da gidenlerin ve gelenlerin maaşları kıyaslandığında yaklaşık 10 milyon Euro kulübün kasasında kaldı.

526

Altyapı dışından 21 oyuncusuna 42 milyon Euro garanti ücret ödeyecek Galatasaray'da bu rakamdan yüzde 10-15 kadar maç başı ücretler ile elde edilen prim masrafı ortaya çıkacak. Vergiler de dikkate alındığında 55 milyon Euro'ya 2018-19 sezonunda mücadele eden Galatasaray kuruldu.

Sabah

Muslera'nin da haketmedigini dusunuyorum ben son 2 sezondur. 2015 yilindan beri ust duzey sezon gecirmiyor. Hatta 2014-2015 yilina da cok kotu baslamisken inanilmaz bitirmisti. O yildan sonra hemen her sene kurtardigindan fazlasini yedi veya notr oldu. Su an en fazla 2.500.000 Euro civari eder performansi.

Nagatomo, Linnes, Rodrigues gecen sezon icin Serdar takimin en cok hak edenleri. Fernando da iyi basladi ama dustu sakatlik sonrasi.

Selçuk gitmez hayal kurmayın, maaşını TL yapıp 2 yıl sözleşme uzatılacağını okumuştum.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

selçuk-n'diaye-ahmet-eren-donk-tarık'tan sene sonu 12,2 milyon euro maaş boşluğu kalacak.

belhanda ve feghouli ikilisini de şutlayabilirsek oradanda 7,2 milyon euro boşalacak.

toplamda 19,4 milyon euro boşluk yaratabiliriz akıllı hamlelerle iyi oyuncular alabiliriz seneye.

Üst Alt