Galatasaray'da Melo Şoku - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Melo Şoku

Cevap: G. Saray'da Melo şoku

bence oynar cunku antremanda cok agir sakatlanmamistir.. hafta sonu yerini alir.. bursa macida zor gecer ama insallah aliriz.. bence sercan - elmander baros - elmander ikilisiyle cikmaliyiz.. ama hayirlisi..

Diz sakatligi en çok çekindigim bölge.. Kolay Kolay düzelemiyor Futbolcular. Bence hiç Riske gerek yok. Ceyhun Gülselam çok iyi bir alternatif..

Hic Riske girmeye gerek yok .. Sinyor Terim gonul rahatligiyla Ceyhun'u oynatacaktir ..

Baros Elmander

Riera Kazim

Selcuk - Ceyhun

Bursa Arena'dan cikamaz :coffee:

Cevap: G. Saray'da Melo Şoku

Bu arada ''Arena da Tek Başına 34'lük Gladyatör'' tarzı başlıklar açıp ruh çağırır gibi Ayhan çağıranlar alın size Ayhan hemen imdata yetişir şimdi demek istiyorum.Adam tribünde bile olunca takımın üstüne bir uğursuz hava çöküyor gibi geliyor yıllardır bana bir de 18 de olur şimdi en kötü Melo olmazsa.

EDİT:Lütfen bundan sonra Ayhan'ı çağrıştıran haberler paylaşmayalım.

Cevap: Galatasaray'da Melo Şoku

Niye Ceyhun? Yekta'da oynayabilir. 2sinden birisi oynasın farketmez. İnşallah bir Ayhan sürprizi yaşanmaz.

bu konu 30 sayfa olur ben bilyorum bizim taraftarın tedirginliğini. melo iyileşir bu maç oynayamasada kazanırız.

adam en son sakatlandığı tarihi hatırlayan yok bize gelir 4 hafta sonra sakat kalır.

yok abi yok şans lazım harbiden lazım yani kimse bana birşey anlatmasın.

Niye Ceyhun? Yekta'da oynayabilir. 2sinden birisi oynasın farketmez. İnşallah bir Ayhan sürprizi yaşanmaz.

Ben de en başta öyle düşündüm, orta üçlüde

Engin--Selçuk

----????-----

oynayacağımız için defansif özellikleri daha iyi olan Ceyhun öne çıkıyor. Ancak her maçımızda topu defanstan alıp Melo'nun pas dağıtımı yaptığını göz önünde bulundurursak Yekta oynamalıdır, bu yönde Ceyhun'dan daha iyi..

Fatih Hoca'ya kalmış artık. :)

Bu arada ''Arena da Tek Başına 34'lük Gladyatör'' tarzı başlıklar açıp ruh çağırır gibi Ayhan çağıranlar alın size Ayhan hemen imdata yetişir şimdi demek istiyorum.Adam tribünde bile olunca takımın üstüne bir uğursuz hava çöküyor gibi geliyor yıllardır bana bir de 18 de olur şimdi en kötü Melo olmazsa.

EDİT:Lütfen bundan sonra Ayhan'ı çağrıştıran haberler paylaşmayalım.

Forumda açılan haber niteliği taşıyan bir başlıkla, Felipe Melo'nun sakatlığını bağdaştıran.

11 yıldır takımın formasını taşıyan bir adamın uğursuz olduğunu iddaa eden.

Kuvvetle muhtemel, Ayhan'ın şampiyonluğu getirdiği sivas deplasmanındaki gollerinden sonra herkesden çok sevinen.

Sen şu an benim gözümde bu yorumunla Ayhan'ın ilk 11'de olmasından çok daha alakasızsın.

Forumda açılan haber niteliği taşıyan bir başlıkla, Felipe Melo'nun sakatlığını bağdaştıran.

Kuvvetle muhtemel, Ayhan'ın şampiyonluğu getirdiği sivas deplasmanındaki gollerinden sonra herkesden çok sevinen.

Sen şu an benim gözümde bu yorumunla Ayhan'ın ilk 11'de olmasından çok daha alakasızsın.

Valla ne derseniz diyin Sabri ve Ayhan'a kabul ediyorum başka bir kıllığım var.Bu konuda belki acımasız ve hatta vefasızım.Ama 10 yıla yakın süredir bizim formamızı giymiş 2 futbolcu olarak yıllar içinde bulundukları noktanın bir adım ötesine gidememiş (özellikle Sabri için) ,diğeri de oynadığı her zaman takımın saha için freni olan(yan pas ve geri pasları) ile 2 isimden bahsederken ve bu isimlerin 10 yıla yakın süredir sene de ortalama 1.5 Milyon Euro aldığını düşünürken,20 yıldır kendi mesleki hedefim doğrultusunda okuyup onların bu kadar vasat olmalarına rağmen aldığı ve alacakları paralar bana batıyor.Ben işimde vasat olursam kapının önüne koyulmam (1-2 ay içinde) büyük olasılıkken Galatasaray 9 yıl Ayhan'a ,7 yıl Sabri'ye muhtaç bırakılamaz,bırakılmamalıydı.

Ayhan son 10 yılda en az 7 sezon bizim vazegeçilmezimiz değil müzmin yedeğimiz olmalıydı.

Sabri son 7 sezon umut vadeden olarak anıldığı ilk 2 sezonu hariç,olmayacağı anlanıp ya başka bir takımın futbolcusu ya da o mevkinin bir rotasyon oyuncusu olmalıydı bu takımda ama yerine transferin yapıldığı bu sezon bile çıldırtan hataları ile başbaşayız.

EDİT: Ayrıca mesajımdan sadece Ayhan'ın uğursuz olduğunu çıkarmanız da ayrıca manidar.Zira ben sene başından beri Selçuk,Melo orta sahası lig için en iyi 2 orta sahadan biri ama 2'sinden birinin sakatlığı durumunda bir anda en vasatlarında biri olabilir derken son 2 sezondur büyük ihtimal herkes gibi sizin de sinir olduğunuz ve belki maçları izlerken kendinizi zor tuttuğunuz BAM 3'lüsünden Ayhan'ı değil sadece,aynı zamanda şu an herkes tarafından yeterli görülen ama saatli bomba olma ihtimali yüksek Ceyhun'u da kastediyordum .Aynı şekilde beklenin 3 kat altında olan Yekta'yı da.Bu yüzden o mevkiye bir tane daha 11 alternatifi transfer yapılması elzemdi diye 100 defa yamışımdır en az,neyse herneyse zaman herşeyin ilacıdır Allah özellikle Selçuk veya Melo'ya uzun süreli sakatlık ceza vermesin ,bir şey olursa da hem Ceyhun hem de istenen düzeye bir türlü çıkamayan Yekta beni yanıltsın da arkamıza yaslanarak rahatça maçlarımızı izleyelim bizde.

Bu tür aksaklıklar hep olacak. Hazırlıklı olmak lazım. Evet önemli oyuncu ama bir "B" planıda olmalı.

10 yılda 1 tane doğru hareket yapsın artık bırakta

Üst Alt