Galatasaray'da Sanchez Flores Sesleri! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Sanchez Flores Sesleri!

Teknik direktör arayışlarına devam eden sarı kırmızılı yönetim son olarak İspanyol teknik adam Quique Sanchez Flores ile görüştü.

NTV Spor'un haberine göre son olarak Watford'u çalıştıran ve 13. bitirdiği sezonun ardından görevinden alınan İspanyol teknik adam konusunda önümüzde ki günler de bir görüşmenin daha yapılacağı ve ikna edilmeye çalışılacağı söyleniyor.

Sicak bakmiyorum, Ispanyol olacaksa zor da olsa Emery i kapmaya calissinlar.

Bunu alacaklarina Villas-Boas gelsin.

Zeki bir adam ama o da transfer ve kimya oluşturma konusunda çok saçmalıyor.

Watford ile 65 Milyon Euro harcadı bu sene ve aldığı oyuncuların hiçbirinden doğru düzgün faydalanamadı.

Alt liglere kiralık giden bile oldu 10-12 Milyon Euro verdirtip aldığı isimlerden.

Benfica'da çok yumuşak bir takım kurmuştu 2008-2009'da yenmiştik. Portekiz Ligi'nde 3. olmak başarısızlıktır.

A.Madrid'de UEFA Kupası aldı bizimle yolu bir kez daha kesişti. Ama o akdro ile ligde çok kötüydü.

Olumsuz bakıyorum.

Sistem hocası.Dursun ayısı istediği oyuncuları getiremez.Başarısız olma olasılığı çok yüksek.Geçen sene premier ligdede iyi bir oyun oynatamadı takımına.

İspanyol Ersun.Gelsin

orsi-feher-12-5388.jpg

54815.jpg

thumb_orsi6.jpg

Watford ile 65 Milyon Euro harcadı bu sene ve aldığı oyuncuların hiçbirinden doğru düzgün faydalanamadı.

Alt liglere kiralık giden bile oldu 10-12 Milyon Euro verdirtip aldığı isimlerden.

Benfica'da çok yumuşak bir takım kurmuştu 2008-2009'da yenmiştik. Portekiz Ligi'nde 3. olmak başarısızlıktır.

A.Madrid'de UEFA Kupası aldı bizimle yolu bir kez daha kesişti. Ama o akdro ile ligde çok kötüydü.

Olumsuz bakıyorum.

Hocamızın kadro mühendisliği iyidir renktaş hiçbirinden faydalanamadı demek haksızlık olacaktır kanımca

Alıp kiraladığı dediğin oyuncular Watfrod-Granada-Udinese üçgeninde dönenler ise bu 3 kulübün zaten sahibi aynı öyle transferler oluyor aralarında

Vydra, Penaranda vs.

Olumsuz bakıyorum.

watfordda oyunculari o almiyor galiba
udinese ve granadayla birlikte harmanlayip yonetiyolar takimi

Kadro da fazla degisiklige gitmiyor, hep ayni oyunculari tercih ediyor. Ama gelsin, iyi hoca.

quique.png

Son düzenleme:
Üst Alt