Galatasaray'da Son Dakika Transfer Hamlesi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Son Dakika Transfer Hamlesi!

Patron gelmesin Topal falan buna tepkimizi koyalım, ilk 11 içinse zaten geçmiş olsun da alternatif olarak bulunduracaksan bile genç birisini alırsın ya da alt yapıdan çıkartırsın.

İlla tecrübeli bir yedek isteniyorsa Selçuk'la yenilesinler daha iyi, en azından 1 senelik sözleşme yaparsın, sezon sonunda teknik ekibe dahil olur, takımı tanıyor, kaptanlık yapıyor vs.

Hocam alternatif oyuncu için alt yapi oyuncusu çikartilmaz. O oyuncularin maç tecrübesine ihtiyaçlari var. Ilk firsatta kötü oynadiklarinda mental baskidan dolayi hiç bir zaman istenilen seviyeye ulasmazlar istisinalar hariç

Oynadigi mevkide en az Topal kadar is görebilecek ucuz yerliler pek olmadigi için transfere pek olumsuz bakmiyorum yoksa ben de cok daha iyi oyuncular tercih ederdim

Hocam alternatif oyuncu için alt yapi oyuncusu çikartilmaz. O oyuncularin maç tecrübesine ihtiyaçlari var. Ilk firsatta kötü oynadiklarinda mental baskidan dolayi hiç bir zaman istenilen seviyeye ulasmazlar istisinalar hariç

Oynadigi mevkide en az Topal kadar is görebilecek ucuz yerliler pek olmadigi için transfere pek olumsuz bakmiyorum yoksa ben de cok daha iyi oyuncular tercih ederdim

Niye cikartilmaz? Avrupaya bakarsan, hele genc oyuncularini iyi parlatmayi beceren takimlar genc oyuncularini alternatif olarak cok genis olmamis kadroda tutuyorlar.

Sonra zaman bulduklari an ve iyi performans gösterdikleri an, adamlar formayi kapiyor ve kendi altyapi oyunculari diye hata yapma veya her mac süper oynamama lüksüde oluyor.

Tüm yedeklerin altyapiyla dolmaz o normal. Ama Donk gibi yedegin varken, Topal gibi adama gerek yok. Yedek oyuncunun yedegi rahat 1,5 milyon alacak 33 yasindaki senelerdir düsüste olan adam olmamali

Niye cikartilmaz? Avrupaya bakarsan, hele genc oyuncularini iyi parlatmayi beceren takimlar genc oyuncularini alternatif olarak cok genis olmamis kadroda tutuyorlar.

Sonra zaman bulduklari an ve iyi performans gösterdikleri an, adamlar formayi kapiyor ve kendi altyapi oyunculari diye hata yapma veya her mac süper oynamama lüksüde oluyor.

Tüm yedeklerin altyapiyla dolmaz o normal. Ama Donk gibi yedegin varken, Topal gibi adama gerek yok. Yedek oyuncunun yedegi rahat 1,5 milyon alacak 33 yasindaki senelerdir düsüste olan adam olmamali

Çünkü o takimlardaki gencler ilk 11de surekli oynayabilecek kapasitede oluyorlar genelde. Bizimkiler ise Ozan Kabak gibi istisnalar disinda o kapasitede degiller henüz. O oyunculari sadece kupa maçlarda oynatarak gelismelerine yardimci olmuyoruz. O oyuncular önce farkli yerlerde maç tecrübesi kazanirlarsa alternatif olarak dahil edilebilirler

Yasli oyunculari yedek kulubesinde oturtmanin avantaji su; adamlar hazir oyuncu; nasil oynayacaklarini az cok tahmin edebiliyorsun.

Kelepir mal bunlar Fenerbahçe'nin Batan geminin malları zarar gelmez bonservis yok TL üzerinden 1+1 yıllık sözleşme ile yıllık 8 m. TL maaşa Mehmet Topal'a hayır demem.

Yıldiz oyuncu düşmanı ve katili Terim is başında. Avrupanın en kaliteli ön liberolarindan birini yollatip arkasina bile dönemeyen Mehmet Topal denen kazmayi aldiriyor. Sonraki transfer hamlesi ne olacak merakla bekliyorum. Bence Sabri ve Mustafa Sarp ile anlasmaya varırız.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Heh bu kafa yüzünde 4-5 senemiz heba oldu

Terim gidince çok düzeldik ya
Bana sacma sapan Adem Büyük, Sener Ozbayrakli, Yusuf Erdogan ve Mehmet Topal transferlere gerek yok. Bir degil iki degil tam 4 tane cöp topladik. ''Fatih Terim'in bildigi vardir'' denen Erdoganci düsüncesinede katilmiyorum. Galatasaray DNA'si akademikdir akademik olmakda biraz kendi beynini kullanmak gerekir.

Iki senedir Besiktasin haline gülüyoruz egleniyoruz, cok yaslilar yhaa diyoruz ama suan kendimiz ayni hatayi yapiyoruz. Yunus Akgün denen bir velet var, Adem Büyüke ne gerek vardi? Babel ve

Ha Fatih Terimin ikinci ve ucuncu doneminden bahsedecek olursak eger onun yaptigi sacma transferleride biliyoruz. Su isi artik birakmasi lazim. Su takimi artik prof. bir sekilde yurutun arkadasim ya.

Bana sacma sapan Adem Büyük, Sener Ozbayrakli, Yusuf Erdogan ve Mehmet Topal transferlere gerek yok. Bir degil iki degil tam 4 tane cöp topladik. ''Fatih Terim'in bildigi vardir'' denen Erdoganci düsüncesinede katilmiyorum. Galatasaray DNA'si akademikdir akademik olmakda biraz kendi beynini kullanmak denir.

Iki senedir Besiktasin haline gülüyoruz egleniyoruz, cok yaslilar yhaa diyoruz ama suan kendimiz ayni hatayi yapiyoruz. Yunus Akgün denen bir velet var, Adem Büyüke ne gerek vardi? Babel ve

Ha Fatih Terimin ikinci ve ucuncu doneminden bahsedecek olursak eger onun yaptigi sacma transferleride biliyoruz. Su isi artik birakmasi lazim. Su takimi artik prof. bir sekilde yurutun arkadasim ya.
Emre Mor hakkinda ne dusunursun

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt