Galatasaray'da Tuzlaspor Öncesi 5 Eksik! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası beşinci tur rövanşında Tuzlaspor ile oynayacağı maç öncesi son antrenmanını bu akşam yaptı. Sarı-kırmızılı ekibin kadrosunda 5 eksik bulunuyor.

Screenshot_1.png

Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki idmanda son lig maçında tam süre alan oyuncular yenilenme programı dahilinde bir çalışma gerçekleştirdi.

Diğer oyuncular ise antrenmana salon çalışmasıyla başladı. Daha sonra gruplar hâlinde beşe iki dar alan pas oyunu oynandı. Antrenmanın ana bölümünde taktik çalışma gerçekleştirildi. Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.

Tedavisi devam eden Jean Michael Seri ile birlikte hafif sakatlıkları bulunan Şener Özbayraklı, Ryan Babel, Marcao ve Mario Lemina tedbir amaçlı olarak kamp kadrosuna alınmadı.

Takımımız, karşılaşma öncesi Florya Metin Oktay Tesisleri’nde kampa girdi.

Kaynak: Milliyet

Bizde bu kadar oyuncunun telef olmasi tesaduf olamaz. Agir cekimde futbol oynayan bir takima gore cok fazla bu. her sene bir kac sezonu kapatan oyuncu, surekli 4-5-6 gibi sayilarda eksik. Idman ekibi ve saglik ekibi ne yapiyor da boyle oluyor? Bu kadar sakatliklarla bogustugumuzu hic hatirlamiyorum.

Sezonu kapatan adamları tekrar tekrar her maç öncesi saymaya gerek görmemişlerdir. Ah Luyindama ah sana ne çok ihtiyacımız vardı.
Luyin varken kolay kolay pozisyon vermiyor gol de yemiyorduk ya Adam tek basina bi defans bireysel hatalarini aziltirsa ilerde cok buyuk futbolcu olacak ilk R.madrid ve Psg maclarinda Luyin olmasaydi o maclarda da fark yiyebilirdik

Bizde bu kadar oyuncunun telef olmasi tesaduf olamaz. Agir cekimde futbol oynayan bir takima gore cok fazla bu. her sene bir kac sezonu kapatan oyuncu, surekli 4-5-6 gibi sayilarda eksik. Idman ekibi ve saglik ekibi ne yapiyor da boyle oluyor? Bu kadar sakatliklarla bogustugumuzu hic hatirlamiyorum.

İdman ekibi , sağlık ekibi falan yok ki bizde göstermelik birileri var sadece hiçbir şeye yaradıkları yok aynı yardımcı hocalarda olduğu gibi şu an takımda tek yetkili Terim başka kimse yok.

Sezonu kapatan adamları tekrar tekrar her maç öncesi saymaya gerek görmemişlerdir. Ah Luyindama ah sana ne çok ihtiyacımız vardı.
Olsun ama bence en azından 5 dendikten sonra yazılmalıydı ama anladım demek istediğini.

Bu arada Luyindama'ya ihtiyacımız vardı cidden ama asıl sol stopere ihtiyacımız var bizim. Marcao gitsin yerine sol stoper gelsin saçma sapan penaltı yaptırmayan ben Ahmet Çalık'a da okeyim. Ujfalusi'nin Semih Kaya'yı ne kadar iyi gösterdiğini hatırlayalım.

Belki lider sağ stoper gelse bu Marcao malı da kendine gelir ama bilemedim.

Üst Alt