Galatasaray'dan 14 Futbolcuya Para Cezası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan 14 Futbolcuya Para Cezası

Hirbo seten bi de ciddi ciddi haber yapmış dünyanın hiçbir yerinde böyle ceza kesemezsiniz .

Bunun doğruluğuna inanmak akıl sağlığının kaybedildigine dalalettir

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

Sözleşmende vardır kesersin cezayı. Kafasına göre ceza mı kesilir ulan, donuna kadar alırlar aptal Dursun, gerizekalı Dursun.

Guido Albers: "Galatasaray, Sneijder'i göndermek istiyorsa açık açık söylesin. Galatasaray yönetimini anlamak zor."
Guido Albers: "Sneijder'e verilen cezayı kabul etmiyoruz. Talimatın tamamının yazılı olması lazım. Bizim elimide böyle bir talimat yok."

e72278d4c3435c440b3e1311d773501a.jpg

Gesendet von meinem SM-G920F mit Tapatalk

2.2 milyon ceza mı olur lan transfer mi yaptıracaksınız Sneijdere

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İdrak edemedim henüz olayı. Hakeme itirazdan ceza verilmesi normal ama Tükiyede hakemi etki altına alma diye birşey var. Sıkıntılı işler oluyor. Sneijder dahil gereksiz kart görenler tabiki cezalandırılmalı. Yönetimi kutluyorum.

Altını çiziyorum. Gereksiz kart görenler cezalandırılmalıdır. Ama her hakeme itiraz veya rakip kontraatağa çıkacakken veyahut olması gerekli fiziksel faulden gösterilen kartlara ceza verilmemesi gerekir.

Sneijderin gitmesini isteyen biri olmama ragmen soyluyorum ki bu tip bir cezanin ete kemige burunmesi soz konusu bile degil

Bosuna konusuyoruz

Böyle bir ceza eşi benzeri yok. Sebepsiz yere ceza verilmiş olur fazlasıyla cikarirlar senden. Böyle bir durum olacağını sanmam olursa bu yonetim sonu olur

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Menajeri gerekeni yaparız demiş. Adamı yollayacak dursun. Taraftar olarak artık ciddi bir adım atılmalı ve şu Allahın belasını bu kulüpten def etmemiz gerekiyor

Cidden bu Selcuk , Sneijder falan ceza hakediyor aslinda...

2 senede bu kadar form kaybetmek yas ile alakasi yok bence. Tamamen salma durumlari

Üst Alt