Galatasaray'dan Ali Palabıyık Paylaşımı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Ali Palabıyık Paylaşımı!

Yoo son derece gerekli bir haraket yapmıs yönetim bravo.İt soyu bu akşamki maçta kararları izlerken 2 değil 5 kere gözden geçirecek korkudan.

Bu akşam 52.000 seyircinin önünde cehennem gibi bir atmosferde Akbilspor'u da hakemi de Tff'yi de Mhk'yi de Göksel'i de Ali'yi de Fiko'yu da üste üste koyup şampiyon olmalıyız. Bu maçın bahanesi olmaz. Futbolcular bunun bilincindedir umarım. Lakin kulübün paylaştığı bu tweetin altındaki şikeci ve tinerci yorumlarını görüyorum da yıllarca ne kadar şerefsiz ve haysiyetsiz insanların desteklediği takımları ezeli rakip diye tanımışız. Kısmetse hepsini üst üste koyup şampiyon olacağız inanıyorum.

Bu akşam 52.000 seyircinin önünde cehennem gibi bir atmosferde Akbilspor'u da hakemi de Tff'yi de Mhk'yi de Göksel'i de Ali'yi de Fiko'yu da üste üste koyup şampiyon olmalıyız. Bu maçın bahanesi olmaz. Futbolcular bunun bilincindedir umarım. Lakin kulübün paylaştığı bu tweetin altındaki şikeci ve tinerci yorumlarını görüyorum da yıllarca ne kadar şerefsiz ve haysiyetsiz insanların desteklediği takımları ezeli rakip diye tanımışız. Kısmetse hepsini üst üste koyup şampiyon olacağız inanıyorum.
Şikeciler öyle it gibi yorum yapıyorsa sende aslan gibi yorum yap destek çık. Gerçek adım soyadımla sövdüm ana avrat ali piçbıyık gavatına. Screenshot_20190519-144926_Twitter.jpeg

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu it bizi dogradi ve elimizden 2 puani çaldı. Ama mac almaya devam etti. Halil umut meler hala maç alamıyor!

Mhk resmen "GS aleyhine istedigin kadar hata(!) yap en fazla 1 hafta ceza alirsin, GS lehine yaparsan hakemliğin biter !" mesajı verdi tüm hakemlere!

Üst Alt