Galatasaray'dan Çok Sert Açıklama! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Çok Sert Açıklama!

1523438365190.png

Galatasaray Kulübü, resmi internet sitesinden yaptığı sert açıklamayla dikkat çekti. Sarı-kırmızılılar, yapılan açıklamada "Sureti haktan görünerek, gerektikçe mağdurları da oynayan yozlaşmış kişisel çıkar peşinde, fitne fesat kaynağı haline gelmiş kişi ve gruplar er geç Camiadan temizlenecektir" ifadelerini kullandı.

Galatasaray Spor Kulübü, sabah saatlerinde resmi internet sitesinden sert bir açıklama yayınladı. Camianın içinde yer alan kişi ve gruplarla alakalı olduğu belli olan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Uzun yıllardan bu yana Spor Camiasına ve Galatasaray’a bir kangren gibi çöreklenmiş bulunan, kişisel çıkarlarını her tür ulvi değerin üstünde tutan grup ve kişilerle mücadelemiz; göreve geldiğimiz 2,5 aydan bu yana aralıksız sürmektedir.

Kişisel çıkarları uğruna, Camiayı birbirine düşürme amaçlı her tür yalan ve desiseyi gözlerini kırpmadan yapan bu unsurlar; maalesef aslı astarı olmayan, standart ortalama bir idrak kapasitesine sahip zekanın bile saçmalığını görebileceği, inanmayacağı haberler üretmektedirler.

Yalan, iftira, düzmece haber, dedikodu, fitne ile içeriden ve dışarıdan Camiayı birbirine düşürme amaçlı çalışmalara karşı Camianın çoğunlukta olan sağlıklı unsurlarının, şampiyonluk yolundaki yürüyüşümüzde özellikle uyanık olması şarttır.

Sureti haktan görünerek, gerektikçe mağdurları da oynayan yozlaşmış kişisel çıkar peşinde, fitne fesat kaynağı haline gelmiş kişi ve gruplar er geç Camiadan temizlenecektir.

Camiayı bölücü, ayrıştırıcı, maddi çıkar temelli söylem ve eylemlere karşı mücadelemiz her kademede sürecek, Galatasarayımızın başarı yolundaki yürüyüşüne ve Camiamızın her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğu birlik ve beraberliğe zarar vermeye çalışan tüm faaliyetlere karşı gereken hukuki ve idari aksiyonlar da derhal alınacaktır. Aydınlık, dürüstlük, doğruluk tarafındaki Galatasarayımızın, haklı şampiyonluklara yürüyüşü ilelebet devam edecektir."

Ismini her an beraberimde tasiyorum bu sahsin
Celal Açardan korkuyorlar onun için net açıklama yapamıyorlar açıkçası mustafa başkan da celal açar daha önce aktif muhalefet etmeyip istifa ettiğinde kendisine karşı mahçuptu üzüntülüydü zira seçimi kazandıran faktörlerdendi ve mustafa başkan kendisine ağabey diye hitap eder, celal açar'a 2.başkanlık sözü vermişti ama okan böke ve ekibin kalanı celal beyi tasfiye etti yönetim kurulu görevlendirmesinde beklediği pozisyonu ahmet şenkala verdiler.

Hatırlarsanız üstat yönetimini tanıtırken daima celal açar'ı ilk anons ederdi başkan sonra ahmet beyi...Açıkçası Celal Açar'ı yaşından dolayı kolay lokma gördüler adam da hiç bu kadar beklemiyordum ama fena bilenmiş 2 gün önce 1905 gsyiad yönetimiyle görüştüğünü duyup camiadan duyumlara paylaşmıştım ama yönetimin bu açıklaması gösteriyor ki kılıçlar erken çekildi...

Yahu ne gerek var verseydiniz keşke görev zaten mayısta seçim var çok gereksiz oluyor bu bizans oyunları anasını satayım...

O zaman şöyle yapalım. Tüzük müsaade ediyorsa mayıs ayındaki seçimi iptal edin. O insanların yönetime gelme olasılığını ortadan kaldırın. Mücadele edin.

Seçim sürecinde verilen sözler vs. geçiniz efendim. Bu ülkede sözünde duran bir tek adam yok! İki - üç ay sonra unutulur. Başarılar gelirse kimse konuşmaz bile.

Seçime iki aydan az bir süre kaldı doğru düzgün tek bir aday çıkmadı. Dursun Özbek dışında güçlü kimse yok! Bir bakmışsınız Mustafa Cengiz, Ali Cengiz oyunlarıyla başkanlıktan gitmiş. Gerek yok!

O zaman şöyle yapalım. Tüzük müsaade ediyorsa mayıs ayındaki seçimi iptal edin. O insanların yönetime gelme olasılığını ortadan kaldırın. Mücadele edin.

Seçim sürecinde verilen sözler vs. geçiniz efendim. Bu ülkede sözünde duran bir tek adam yok! İki - üç ay sonra unutulur. Başarılar gelirse kimse konuşmaz bile.

Seçime iki aydan az bir süre kaldı doğru düzgün tek bir aday çıkmadı. Dursun Özbek dışında güçlü kimse yok! Bir bakmışsınız Mustafa Cengiz, Ali Cengiz oyunlarıyla başkanlıktan gitmiş. Gerek yok!
Teknik olarak dursun özbek haklıydı isterse yönetim 3 sene tamamlardı aynı şeyi mustafa başkan da yapabilir tüzük hukuken buna açık kimse bir şey diyemez tabii o zaman siz ahmet ocaklı'ya ve serdar eder'e kızdığınızdan hayır tüzük buna müsait değil mayısta her türlü seçim olacak diyordunuz...

Ya geldiniz mi dediğimize :) Önemli olan ilkeler olmalı üstat durumlar şahıslar geçer...O yüzden evet bence de erken seçime gitmemeli ki tüzükte buna bir engel yok hukuken 3 seneliğine seçildi başkan mayısta seçime gitmek tamamen kendi tasarrufu ama biz biz olalım ilkelerden şaşmayalım şimdi hak verdiniz mi Dursun Özbek'e :)

Teknik olarak dursun özbek haklıydı isterse yönetim 3 sene tamamlardı aynı şeyi mustafa başkan da yapabilir tüzük hukuken buna açık kimse bir şey diyemez tabii o zaman siz ahmet ocaklı'ya ve serdar eder'e kızdığınızdan hayır tüzük buna müsait değil mayısta her türlü seçim olacak diyordunuz...

Ya geldiniz mi dediğimize :) Önemli olan ilkeler olmalı üstat durumlar şahıslar geçer...O yüzden evet bence de erken seçime gitmemeli ki tüzükte buna bir engel yok hukuken 3 seneliğine seçildi başkan mayısta seçime gitmek tamamen kendi tasarrufu ama biz biz olalım ilkelerden şaşmayalım şimdi hak verdiniz mi Dursun Özbek'e :)

Dursun Özbek'e neden hak vereceğimiz kısmını anlamadım kusura bakmayınız.

Dursun Özbek'e neden hak vereceğimiz kısmını anlamadım kusura bakmayınız.
Başkan diyordu ya ocaktaki seçimi kazanan 3 seneliğine başkan olur mayısta yeniden seçime gidilmez biz görüştük hukukçularla diyordu adam haklıydı şimdi aynı şekilde mustafa başkan da isterse seçime gitmez yani kişilere göre yorumlar değişmemeli ilkeler esas olmalı :) Mustafa başkan seçime gitmesin diyorum ezcümle

f9d8bce4e4cb4e7ab06880d47c30ada2.jpeg

Uzun yıllardan bu yana Spor Camiasına ve Galatasaray’a bir kangren gibi çöreklenmiş bulunan, kişisel çıkarlarını her tür ulvi değerin üstünde tutan grup ve kişilerle mücadelemiz; göreve geldiğimiz 2,5 aydan bu yana aralıksız sürmektedir.

Kişisel çıkarları uğruna, Camiayı birbirine düşürme amaçlı her tür yalan ve desiseyi gözlerini kırpmadan yapan bu unsurlar; maalesef aslı astarı olmayan, standart ortalama bir idrak kapasitesine sahip zekanın bile saçmalığını görebileceği, inanmayacağı haberler üretmektedirler.

Yalan, iftira, düzmece haber, dedikodu, fitne ile içeriden ve dışarıdan Camiayı birbirine düşürme amaçlı çalışmalara karşı Camianın çoğunlukta olan sağlıklı unsurlarının, şampiyonluk yolundaki yürüyüşümüzde özellikle uyanık olması şarttır.

Sureti haktan görünerek, gerektikçe mağdurları da oynayan yozlaşmış kişisel çıkar peşinde, fitne fesat kaynağı haline gelmiş kişi ve gruplar er geç Camiadan temizlenecektir.

Camiayı bölücü, ayrıştırıcı, maddi çıkar temelli söylem ve eylemlere karşı mücadelemiz her kademede sürecek, Galatasarayımızın başarı yolundaki yürüyüşüne ve Camiamızın her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğu birlik ve beraberliğe zarar vermeye çalışan tüm faaliyetlere karşı gereken hukuki ve idari aksiyonlar da derhal alınacaktır. Aydınlık, dürüstlük, doğruluk tarafındaki Galatasarayımızın, haklı şampiyonluklara yürüyüşü ilelebet devam edecektir.

Galatasaray Spor Kulübü

Kaynak: galatasaray.org

Üst Alt