Galatasaray'dan Lise Müdürü Açıklaması! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Lise Müdürü Açıklaması!

Abbasi ve emevi dönemine bakınız derim. Bir de bugünkü suud’un yazdırdığı tarihe.
Ancak ana kaynaklar (tabiin ve tabiitabiin döneminde yazılan kaynaklar) sağlam olduğu için çok etkili olamadı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İşte o yüzden insanları inandıkları tarih yüzünden yargilamamak gerek... Hele ki kendi soyunu korumak adına ülkenin istilasına göz yuman ve ne hikmetse sürgüne giderken müslüman bir ülke yerine kendi ülkesini parçalayan bir ülkeyi seçen bir zat için hiç eleştirmeyin...

Gerizekalica bir aciklama, atamayi yapan devlet adamin da hicbir suçu yok. Sen sacma sapan tüzüğü taraftar uye olmasin diye degistirmiyorsun sonra bos bos konusuyorsun

Gerçekleri öğrenme gibi bir niyetin olsaydı yazmadan önce biraz okurdun ama suç senin değil, papağanlaştırılmış toplumun bireyinden “malarnacı, kömürcü” kelimelerin daha ötesini beklemek benim hatam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tekrar söyleyeyim zoruna gitsin makarnacı kömürcü. gerçi ekrem başkandan sonra makarna ve kömüre hasret kalacaksınız ama:asd:

Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu: "Galatasaray Lisesi Müdürü olarak atanan Vahdettin Engin'i ziyaret ettik. Yönetim kurulu ve Divan Kurulu toplantılarına katılmamasını ve kendisinin atayacağı Galatasaraylı birinin vekalet etmesini istedik, kabul etti."

Lisenin zararları.

Adamda belli Galatasaray kompleksi var. Uğur neden Galatasaray kongre üyeliğinden ayrıldınız diyor ben üye olmadım diyor. Ama Gs müdürü olarak hakkım vardı feraget ettim demiyor manüpileci holigan. Şimdi koca profa nasıl holigan dersin diyenler olabilir ama taraftarlık prof fln dinlemez taraftarlık başka bişeydir bastırılamaz.

Üst Alt