Galatasaray'dan Nazım Sangare Sürprizi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Nazım Sangare Sürprizi

zaten yerli olarak Şener var gereksiz olur ha sezon sonu bedavaya alıyorlarsa alsınlar kural değişme ihtimaline karşı bonservis değmez buna

Daha önce de görüş belirtmiştim; hem defansif hem ofansif bakımdan yetersiz bir bek. Ligin en defansif anlayıştaki takımında pek göze çarpmayan defoları, bizimki gibi her kulvarda zirveyi hedeflemek zorunda olan takımların başına çok iş açar; zaten birkaç maç oynadıktan sonra bu gerçek anlaşılır, bir daha da formayı zor görür. Hiç gerek yok; hem solbek daha öncelikli tutulmalı, Ömer' in bizdeki solbek kariyeri bitti gibi, Nagatomo' yu çakmaya yer arıyoruz, Emre T. ile sezon bitmez...

savunması kötü, temposu iyi, hücum gücü iyi..

Bedava gelirse hayır demem. Seviye atlatmaz ama iyi bir yedek olur. Şener'den çok iyi değil belki ama bence form durumu Şener'den iyi.

savunması kötü, temposu iyi, hücum gücü iyi..

Bedava gelirse hayır demem. Seviye atlatmaz ama iyi bir yedek olur. Şener'den çok iyi değil belki ama bence form durumu Şener'den iyi.
1. Hücum yönü iyi değil. Bir maçta üç kez hücuma katılmakla onüç kez katılmak arasında çok fark var.

2. Sakat olmasa Şener daha iyi futbolcu. Her sakatlık geçiren oyuncunun yerine, anlık formu için bir tık altında oyuncu alma lüksümüz yok. Delik büyük yama küçük, dökülen mevki çok...

Daha önce de görüş belirtmiştim; hem defansif hem ofansif bakımdan yetersiz bir bek. Ligin en defansif anlayıştaki takımında pek göze çarpmayan defoları, bizimki gibi her kulvarda zirveyi hedeflemek zorunda olan takımların başına çok iş açar; zaten birkaç maç oynadıktan sonra bu gerçek anlaşılır, bir daha da formayı zor görür. Hiç gerek yok; hem solbek daha öncelikli tutulmalı, Ömer' in bizdeki solbek kariyeri bitti gibi, Nagatomo' yu çakmaya yer arıyoruz, Emre T. ile sezon bitmez...

Katılıyorum. Epey Antalya maci izledim ve neredeyse her macta Nazimin arkasini otoban yaptilar. Altyapıdan Nazım Şener kadar oyuncular çıkartmamiz lazım.

Üst Alt