Galatasaray‘dan Onyekuru Teklifi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
FLAŞ: Galatasaray, Monaco'nun 30 oyuncuyla yollarını ayıracağını duyurmasından sonra Onyekuru'nun bonservisini almak için 6 milyon euro teklif etme kararı aldı. (Milliyet)

6 ya vermezler bence. Geçen sene 13 e aldılar diye hatırlıyorum. Adam genç, sakatlığı da yok. En az 8-9 gibi birşey isterler.

Monado’nun yerinde olsam 12’den başlarım, 10 verene satarım.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Apo müthis transfer taktigi ile halleder bu isi.

"Benim taktiğim şudur, hiçbir zaman alacağım bir oyuncuyu takımından direkt olarak istemem. Ben Hakan'ı transfer etmek istiyorsam kulübüyle oturduğumda, 'Bana Mehmet'i ver' derim. Kulüp vermezse, 'O zaman Ahmet'i ver' derim. Onu da vermezse, 'Ya bari Hakan'ı verin' derim. Yani ilk alacağım oyuncuyu en son söylerim ki fiyatı artmasın. "

Apo müthis transfer taktigi ile halleder bu isi.

"Benim taktiğim şudur, hiçbir zaman alacağım bir oyuncuyu takımından direkt olarak istemem. Ben Hakan'ı transfer etmek istiyorsam kulübüyle oturduğumda, 'Bana Mehmet'i ver' derim. Kulüp vermezse, 'O zaman Ahmet'i ver' derim. Onu da vermezse, 'Ya bari Hakan'ı verin' derim. Yani ilk alacağım oyuncuyu en son söylerim ki fiyatı artmasın. "
Ben yedder h.o. Yani

Bi büyüğüm 2. Ele satış fiyatının yarısını teklif ederek pazarlığa başla demişti.

Bizde yarısını teklif ederek pazarlığa başlamışız. Olur bu iş

Üst Alt