Tier 2 - Galatasaray'dan van de Beek Hamlesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 2 Galatasaray'dan van de Beek Hamlesi

Manchester da tutmadı adam ama normalde çok kaliteli bir oyuncu daha üst düzey bir oyuncuyu da alma şansımız olduğunu düşünmüyorum.Yas olarak 26 olmasi da önemli.Kendi düşüncem Van De Beek Ajax döneminde orta saha da çok başarılı oldu bizde kimyasinin tutacağını düşünüyorum.Daha iyi bir isim olabilir mi bilmiyorum ama piyasada adamda kalmadığını unutmamak lazım.
o yönetimin ayıbı üstad.
bok gibi bir planlama yaptılar fantezi olarak 11 oluşturmaya çalışıyorum forumda ben bile yapamıyorum anasını ağlattılar takımın , van de beek gelirse 1 yıl ban yiyecek küfür ederim.

hazır topçu getirecekler ya da gidecekler.

Müthiş hamle Medicana boş kalmasın tabi.

Deneysel literatür’e katkı lazımdı.
Linderoth sonrası boşladık.

o yönetimin ayıbı üstad.
bok gibi bir planlama yaptılar fantezi olarak 11 oluşturmaya çalışıyorum forumda ben bile yapamıyorum anasını ağlattılar takımın , van de beek gelirse 1 yıl ban yiyecek küfür ederim.

hazır topçu getirecekler ya da gidecekler.
Hazır topçu gelecegine ben inanmıyorum renkdas.Hazir topçuyu hangi takım bırakır bu saatten sonra olabilecegin en iyisini düşünmek lazım.Yapilan hata su bütçe ayırdığımız orta saha transferini sona bırakmadan bitirecektik ondan sonda fırsat transferi kovaliyacaktik ters iş yaptık.

Bence erden bu sene bıraksın gitsin, biz de kafamızı önümüze eğip olacak olan oldu bu seneyi es geçelim sırf keyfine izleyelim diyip gelecek yeni yönetimin işleri toparlaması umudu ile bekleyelim, çünkü tarihimizde bu kadar plansız programsız ilerlediğimiz bir yıl daha yok, hiç kimse alınmasın bu saaten sonra bu kadar enkaza gerek yok zamanında çok bekledik yine bekleriz, işleri iyice zora sokmadan takımdan el çeksinler bari. Şu ülkede birine 1 yıl kredi vermeye gelmiyor babana versen baban bile değişiyor. Şampiyon olunca ne umutlar bağladık şu adamlara azcık yetki azcık kredi veriyorsun, entelektüel adamın içinden anadolu köylüsü çıkıyor ne garip hayat. Gs de herkes sadece bir dönem başkanlık hakkına sahip olmalı, gerisi bize yaramıyor olmuyor.

Ben Manchester de başarılı oldu diye bir iddiam yok zaten Ajax donemini baz alıyorum.
adam 3 sezondur top oynamıyor

ajaxta bikaç maç 10 numara bölgesinde attığı 1 2 pas yüzünden transfer etmişti united ajaxtan her sezon adam alır prem ekipleri öylesine tutarsa diye. bu allahın çöpü çıktı yani kronik bi herif zaten

Hazır topçu gelecegine ben inanmıyorum renkdas.Hazir topçuyu hangi takım bırakır bu saatten sonra olabilecegin en iyisini düşünmek lazım.Yapilan hata su bütçe ayırdığımız orta saha transferini sona bırakmadan bitirecektik ondan sonda fırsat transferi kovaliyacaktik ters iş yaptık.
partey gelsin üstad.
orta saha nerde diyince bizi susturan şu topçuya ihtiyaç yokken niye bu parayı veriyoruz diyince bik bik ötüp bizi susturup kes sesini sponsorlar karşılayacak diyen renktaslar düsünsün nasıl geleceğini.

böyle yönetim mi olur ?
Her boku erden timur yapıyor , gayrimenkulden transfer görüşmelerine..

8 numara erden timurun hasta olup olmamasına falan kalıyor koca gsde.

Adam geçen sezon 48 maç kaçırmış :d işte planlama böyle yapılır…

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt