Galatasaray'ımızın O Kadar da Matah Bir Kadrosu Olmadığı Gerçeği - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ımızın O Kadar da Matah Bir Kadrosu Olmadığı Gerçeği

Mariano-Maicon falanda zor maçlarda rezalet oynuyorlar 0 güven veriyorlar Ndiaye-Belhanda falan bu maçlarda rezalet bile değiller sahadan siliniyorlar,Gomisin adını duyamıyorsun,Fernando basireti bağlanmış şekilde oynuyor,Feghouli biraz zorluyor sadece,Yeni transferlerde Melo-Elmanderin yanına yaklaşacak adam yok lider ruh ve karakter bakımından

sene başından beri düşündüğüm ama söyleyemediğim şey işte. Sol beki olmayan, Rodrigues gibi beyinsize muhtaç bir takımız. Geçen senelerden o kadar leş birikti ki 1 senede temizleyemiyorsun. Devre arası minimum 3-4 nokta transfer lazım.

Yasin girsin de kurtarsın diye bekliyoruz resmen,ötesi yok. Adamlar Talisca,Lens,Negredo,Medel hatta cezalı Caner'i oynatmıyor ama kadro hala taş gibi.

Gomis ve biraz Feguli dışında gol atacak adam yok takımda. 29 puan bile fazla bu takıma. Terim bile bir yere kadar gider. Takviye şart.

Malatya ve Akhisar'ın kadrosu bizden daha iyi herhalde, bu kadar rencide olmadıklarına göre (!)

Olağanüstü yorumlar var, hani ön yargısız yaklaşayım, görüşlere saygı duyayım diyorum da, olur şey değil gerçek olamaz, olmamalı bunlar.

Bu senenin en mal takımı net fb .

Önüne gelen 3 er 5 er sallıyor bize bu avanak aptiler gol bile atamadır nasıl olduysa..

Maşallah her ciddi maçta fark yedik bu kadar kırılgan olunmaz

Devre arası iki as iki yedek oyuncu takviyesi yapılmalı, mevcut yedeklerin rekabet kapasitesi yetersiz.

Muslera
Mariano-Maicon-Serdar-Asamoah
Fernando
Feghouli-Ndiaye-Belhanda-Ben Arfa
Gomis

Yedek: Carrosso, Linnes, Tolga, Gignac, Emre Akbaba, Yasin, Garry

başlığı açalı bir hafta olmamıştı daha be, bjk ye karşı sürklase olacak kadarda kötü değilsiniz arkadaş :mad:

Senin rakibin medeli yedek oynatirken sende leş olarak gorsende 6 aydir başıboş biraktigin jong var parasini veriyorsan hepsi kopek gibi oynayacak kardesim bir sekilde yer bulacaksin benim egom var bunlari istemiyorum diyemezsin.

Yazin sneijder mevzusunda bunlari dusunerek dedik ki mallik yapmayin adamin maasini dusurun bizde emekli olsun. Belhanda sıçtığı anda arkasinda sneijder gibi bir güç olurdu.
Değişik taktik varyasyonlari denerdin.
Bugun ne yapiyorsun ama yedekten girecek adam yok yea kadromuz yetersiz diye agliyoruz.

Ndiayeye 2.7 milyon euro yillik veriyorsun sneijderin aldigi 4 cok geldi iyi bir ikili muhabbetle 2 milyon euroya oynatirdin.
Kadro muhendisligi nedir bilmeyen iki aptal biri hoca digeri baskan olarak kulubun icine ediyor.
Neyse emre akbabayi aliriz 2.5 yillik veririz 5m bonservis sorunu çözeriz rahat olalim

Üst Alt