Galatasaray'ın Bacca Teklifini İtalyanlar Duyurdu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Bacca Teklifini İtalyanlar Duyurdu!

Arif sen hic akillanmayacan bakiyorum da :D
fe8d7c8ce4e785614cbe302f37ca8ff3.jpg

Twitter'da biraz okuyayim dedim icim karardi resmen. Milanlilar küfür ediyor buna bildigin. Top tutamiyor macin icinde yok v.b. Ceza sahasi icinde ise makinaymis (bizim herifler topu iceriye ortalamiyor ki hic )

30'a aldıkları adamı 6'ya mı satacaklar? En azından 15'e satmak isterler ki bence adından dolayı Swansea, Stoke, West Ham gibi 15-20 veren PL takımı havada karada bulurlar. Yalan haberdir.

Bizim kadro yapisinda sirf ceza sahasi icinde etkili gölcü isimize yaramaz. Bize hareketli bire birde rahat adam gecebilen gölcü gerek, cünkü sirf ceza sahasinda etkili olan futbolcular icin kanatlardan pas verecek adamlar gerek oda bizde yok

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Yapma fatih, bacca taninan bir futbolcu, sevilla'da gosterdigi performans yeterli zaten, videosuna bakmaya bile gerek yok
Milandaki performansina gore konustum rdas. Ciddiyim video 5 dklikti 2.30 dan sonra izlemedim bile.

Bide Sevilla videolarina bakalim, bakalim fikrimiz degisecekmi veya sende al izle diye bir videosu varsa paylas linkini onu izleyeyim

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

Milandaki performansina gore konustum rdas. Ciddiyim video 5 dklikti 2.30 dan sonra izlemedim bile.

Bide Sevilla videolarina bakalim, bakalim fikrimiz degisecekmi veya sende al izle diye bir videosu varsa paylas linkini onu izleyeyim

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

Bosuna izleme, bacca'nin bize gelme ihtimali yok

Bacca yerine gomis'i izle, muhtemelen ilk transferimiz gomis olacak

Üst Alt