Galatasaray'ın Beklenen 10 Yıllık Gelirleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Beklenen 10 Yıllık Gelirleri

Cevap: Galatasaray'ın Beklenen 10 Yıllık Gelirleri

O kadar para verdiler mi diye araştırma yaptım harbiden vermişler.

Yıllık 10 milyon dolar civarı alıyormuşuz.Ben daha az diye hatırlıyordum.

Pegasus da 3 yıllığına yıllık 4 milyon veriyormuş,3 de uzatma hakkı varmış.

Güzel günler yakın.

Gelirimizin arttığı kesin ama bu gelirler nasıl kullanılıyor bu daha önemli. mesela 10 milyon yıllık isim hakkını amrabata verdik yani bu yılki spnosroluk gelirlerini çöpe attık gibi birşey. Bu sadece bir örnek gelirler daha da artacak önemli olan bunları doğru bir şekilde kullanabilmek.

her sene olmasada 3 senede 2 kere cl ye gitmemiz lazım. inş başkanın düşünceleri gerçek olursa 10 yıl sonra çok güzel günler bizi bekliyo

medya korku içinde haberlere bak

Fatih Terim'e hapis şoku, Drogba'ya FIFA şoku, Galatasaray'a SPK şoku...

10 yılda Sponsorlardan 100 milyon dolar çok az bence. Sponsor gelirleri daha fazladır.

bu senede ligde şampiyon olup şampiyonlar ligine katılalım GALATASARAY'ın 2014 de borcu 80 90 milyon dolara inmiş olur

bu senede ligde şampiyon olup şampiyonlar ligine katılalım GALATASARAY'ın 2014 de borcu 80 90 milyon dolara inmiş olur

bizim artık bu sene konsantre olmamız gereken nokta budur... lig şampiyonluğu... yeniden şampiyonlar ligine katılma hakkı... daha çok gelir... seneye daha uluslararası isimlerle kurulacak kadro...

takım geçen sene kuruluyor... şampiyon oluyor... şampiyonlar liginde 16'ya kalıyor ve ilk 8'girmemize ramak kalmış... ama biz şampiyonlar ligi finalini istiyoruz... olduuuuu... dedemin dediği gibi "ağır ol, molla desinler"...

10 yıl önce de benzer muhabbetler dönüyordu. Açık söylemek gerekirse ben ekonomimizde büyük bir değişim olacağını sanmıyorum.

Bir şekilde bir yerlerden borçlar çıkar, faizler çıkar, harcamalar fazla olur ve bu hesaplar yine tutmaz.

Hep böyle oldu.

10 yıl önce de benzer muhabbetler dönüyordu. Açık söylemek gerekirse ben ekonomimizde büyük bir değişim olacağını sanmıyorum.

Bir şekilde bir yerlerden borçlar çıkar, faizler çıkar, harcamalar fazla olur ve bu hesaplar yine tutmaz.

Hep böyle oldu.

Futbol takımlarının özellikle kafaya oynayanların 0 borclu olması tamamen bi fantezidir böyle bişey yok ama söyle bişey var nasıl sürdürülebilir basarı önemliyse burdada döndürülebilir borc önemli yani gelirin giderden fazla olması bizim takımın gelirleri arttıkca giderleride artacaktır ama bizim batmamız gibi bişey sözkonusu olamaz en kötü eldeki gayrimenkulları satar süper ligde 5 takım kurarız en kötüsü avrupa ligi hedefiyle baslar

Neden olmuyormus? Her sene katilmamiz Sart bu ligde. Rakibimiz varmi? Bence yok?

bana görede yok ama kadroya bakarak olmuyo. bu sene de şampiyonluğu kaybedebiliriz . biz kaybediyoruz rakiplerde kaybediyo. adam akıllı bi rakip olsa şimdiye ilan etmişti şampiyonluğunu.

5-6 puan öndeyiz ama kapanmaz diye bişey yok 2 maça bakar. kendimizi çok yüceltmekte anlamsız bence

bana görede yok ama kadroya bakarak olmuyo. bu sene de şampiyonluğu kaybedebiliriz . biz kaybediyoruz rakiplerde kaybediyo. adam akıllı bi rakip olsa şimdiye ilan etmişti şampiyonluğunu.

5-6 puan öndeyiz ama kapanmaz diye bişey yok 2 maça bakar. kendimizi çok yüceltmekte anlamsız bence

Hedefimiz kesinlikle her sene sampiyonluk olmali. Sampiyonluga ambargo koymaliyiz. Sampiyon oldukca, gelirlerle felan diger takimlarla aramizi her sene biraz daha acmaliyiz. Fener ekonomik olarak kötüye gidiyor, zaten karisiklar, Besikas batmis zaten. Baskada rakib yok. Biz ise maddi olarak sürekli iyiye gidiyoruz ve ligin baya üzerinde bir kadromuz var ve ilerleyen senelerdede olacak.

Şimdiye kadar bu potansiyeli yönetemeyen sözde işadamları utansın dünyada çok az sayıda kulüpte olan bir potansiyele sahip bu takım, 2o milyonu aşkın taraftar kulübüne aşık , çocuğunun rızkından kesip kombine alan insanlar ...Bu yönetim devam ederse rahatlıkla hedeflere ulaşırız...

Bu gelirler Sercan, Amrabat, Yiğit gibilerle heba ediliyor işte.

Amrabat gibi adamlara o para verildikten sonra bu gelirlerin bir anlamı yok.

Paşamız Amrabatı beğenmez,emreden nefret eder görende Barış,ayhan,Mustafa sarp ( Bam) vakasına tanık olmamış sanacak..

Transfer listesini ve gönderilmesi gereken oyuncu listesine Hocaya fax'lada şimdiden başlasın çalışmalara.

Yahu konu Galatasaray'ın büyümesi olur olmaz yerde söylediğin şeye bak.Bi zahmet Amrabat konusunu git orada ne eleştirin varsa yap burda ekonomimiz güzel mutlu bi haber okumuşuz alttadaki yorumuna bak.

Hey Allahım yaaa :)

O cümleyi kullandığımda Amrabat yeni gelmişti yanılmıyorsam.

Tam da beklediğim gibi çıktı.

Futbol görüşü TRT'de ki maç özetleri olan bir kesim hayranı tarafından göklere çıkarılırken söylemiştim hatta.

Neyse unutuldu. Keloğlan ilerki seneler de başarılı olur inş. :ka21:

Gelirleri hesap edenler birde giderleri hesap etselermiş, iyi olurmuş.

Üst Alt