Galatasaray'ın Genç Futbolcusu Yunus Akgün'e 3 Milyon Euro - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Genç Futbolcusu Yunus Akgün'e 3 Milyon Euro

2000li jenerasyon 10 yilimizi kurtaracak diyordunuz terimciler? Hani terim gelecegin kadrosunu kuracakti?

Terim tek dusuncesi gunu kurtarmakdir!
Melolu hagili sneijderli kadrolarla herkez sampiyon olur, sikiysa donk gibilerle sampiyon ol. Yada geretsin sampiyon yaptigi inamotolarla.

Walla ben pek sicak bakmiyorum gencleri boyle elden cikarmayi. Sonucta burdan gelir ettigimiz kadar zararda ediyoruz, cunku sampiyonluk ve sampiyonlar ligi gelirinden olacagiz.
En son hangi altyapı oyuncusundan bu kadar paralar kazanma ihtimalimiz oldu?

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tek tek gelin lan :D

Iyi siz haklisiniz, herkeze tek tek yazmama gerek kalmadi. Walla herkezin gorus acisi farklidir, benimde boyle renktaslar. Asil olan Galatasaraydir

Olamadı 2. döneminde.Bu onun başarısız ve kötü bir TD olduğunu gösterir mi?Çok düz mantık bakıyorsun.

Kotu dedim mi? Tarihimizin en iyi hocasidir ama zor sartlarda calisacak biri degildir. Eger iyi imkanlar verilirse basarili olur, ama kaosta ortaligi dahada cok yangina verecek karaktere sahip.

Maicon, feghuili, serdar vesaire gibi adamlari bi anda silip ve bunlarin piyasa degerini dusurmek nedir? En azindan sabirli olup, tok satici halinde iyi paralara satardin. Birde oyunculari ve futbolculari taraftar onune atmak nedir, herkez suclu bi ben sucsuzum diyor. Dune kadar 12 Mac kazanmadik? Yardimci kro hasan, oyunculara saldiriyor, bumu Galatasarayin yardimci hocasi? Gecen sezon sampiyon olan takimi bir yilda dagitmak nedir, klubun maddi durumu neki 1yilda yeni kurdugu takimi revize etsin? Yani demek istedigim takimin icine edip gidecek.

Kotu dedim mi? Tarihimizin en iyi hocasidir ama zor sartlarda calisacak biri degildir. Eger iyi imkanlar verilirse basarili olur, ama kaosta ortaligi dahada cok yangina verecek karaktere sahip.

Maicon, feghuili, serdar vesaire gibi adamlari bi anda silip ve bunlarin piyasa degerini dusurmek nedir? En azindan sabirli olup, tok satici halinde iyi paralara satardin. Birde oyunculari ve futbolculari taraftar onune atmak nedir, herkez suclu bi ben sucsuzum diyor. Dune kadar 12 Mac kazanmadik? Yardimci kro hasan, oyunculara saldiriyor, bumu Galatasarayin yardimci hocasi? Gecen sezon sampiyon olan takimi bir yilda dagitmak nedir, klubun maddi durumu neki 1yilda yeni kurdugu takimi revize etsin? Yani demek istedigim takimin icine edip gidecek.

1996-2000'i hiç hatırlamadığın belli,ne zorluklarla geldi o 4 senelik süreç haberin var mı?Toz pembe miydi,bir eli yağda bir eli balda mıydı Terim'in o dönemde?

Üst Alt