Galatasaray'ın İlk Transferi Belli Oldu! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın İlk Transferi Belli Oldu!

Futboldan ve futbolcudan çok iyi anlayanlar belli oluyor..

İyi bir calışma olmuş Hasan.. Forumda futboldan ve futbolculardan çok iyi anlayanları !!!! (Hamza, Hidayet vs) bir kere daha görmüş olduk :))

Adamı hiç izlemedim ama Tarık, Veysel olaylarından sonra Eskişehirden gelecek her oyuncuya önyargılıyım.. Adamlara 1 TL bile bonservis ucreti odemek istemem..

Sanki sen izleyip önermişsin de bize laf atıyorsun.

Sen sırf oynadığı kulüp üzerinden izlemediğin topçuyu değerlendirme yaparken iyi ama di mi ?

Boş konusuyorsun Hidayet.. Bu aksam Beşiktas'ı tebrik ettiğim için benim Beşiktaslı!! oldugumu ima ettin. Bu da onun gibi.. Bu yazdığımı da anlamamışsın.

Ben izleyipde alınmasın deseydim , o potansiyeli görmemiş olurdum.. İzlemediğimi yazmışım.. Sen daha neyin derdindesin? Senin yazdığın ortada.

Boş konusuyorsun Hidayet.. Bu aksam Beşiktas'ı tebrik ettiğim için benim Beşiktaslı!! oldugumu ima ettin. Bu da onun gibi.. Bu yazdığımı da anlamamışsın.

Ben izleyipde alınmasın deseydim , o potansiyeli görmemiş olurdum.. İzlemediğimi yazmışım.. Sen daha neyin derdindesin? Senin yazdığın ortada.

Yoo gayet iyi anlıyorum orda Bjk'yi övdün şampiyon yaptın ben de şakayla karşılık tebrik ettim ama fazla alındın.

Burda da sırf Eskişehir de oynuyor diye izlemediğin topçuya değerlendirme yapıyorsun benim yanılıp yanılmamam önemli değil ki sen önce kendine bak sen gelsin , burda çoşar dedin mi hayır o zaman kimseye laf atma hakkın da yok.

Okudugunu anlama ustasi alintiladigin postumdan ne anlamistin da laf atmaya kalktin aydinlatir misin

Yoksa camur at izi kalsin mi yapacaksin

Ben hiçbir kimseye "camur at, izi kalsın" mantığıyla hareket etmem..

Bu forumda bu dediğine en çok maruz kalan kişilerden biriyim..

FT yi eleştirdiğim için FT dusmanı oldum. FT nefreti oldugunu soyleyenler oldu.. Fenerli, Bestaslı oldugumu ima edenler oldu. Hatta bu aksam bile bu yazıldı..

Senin konuya gelirse ; Guya dalga gecmişsin. Biz bittik.. Dorukhan , Oguzhan felan.. Dorukhan'ın durumu ortada.. Gelişimi ortada.. Bize bu tip oyuncular lazım.. Genç, basarıya aç, potansiyelli.. Benim transfer hedefim her zaman bu olmuştur..

Ben hiçbir kimseye "camur at, izi kalsın" mantığıyla hareket etmem..

Bu forumda bu dediğine en çok maruz kalan kişilerden biriyim..

FT yi eleştirdiğim için FT dusmanı oldum. FT nefreti oldugunu soyleyenler oldu.. Fenerli, Bestaslı oldugumu ima edenler oldu. Hatta bu aksam bile bu yazıldı..

Senin konuya gelirse ; Guya dalga gecmişsin. Biz bittik.. Dorukhan , Oguzhan felan.. Dorukhan'ın durumu ortada.. Gelişimi ortada.. Bize bu tip oyuncular lazım.. Genç, basarıya aç, potansiyelli.. Benim transfer hedefim her zaman bu olmuştur..

Evet okudugunu anlamamissin hatta anlamissin da canini sikmisim o yuzden olayi farkli yerlere cekiyorsun

Nobeti kurcalarsan goreceksin ki ben Dorukhan’i istiyordum. Olmazsa olmaz bir transfer ise degildi gozumde. O mesaj da oyuncuyla degil, bu tarz transferler oldugunda fbjkyi ovmeye baslayan uyelerle dalga geciyor

Yine kurcalarsan goreceksin ki her rakip takim transfer basliginda buna benzer mesajlarim vardir

Soyledigim gibi ettigim laflardan alinmani garip buldum sana durumunu guzelce izah ettigimi dusunuyorum ama kuseceksen de kendi bilecegin is

Yoo gayet iyi anlıyorum orda Bjk'yi övdün şampiyon yaptın ben de şakayla karşılık tebrik ettim ama fazla alındın.

Burda da sırf Eskişehir de oynuyor diye izlemediğin topçuya değerlendirme yapıyorsun benim yanılıp yanılmamam önemli değil ki sen önce kendine bak sen gelsin , burda çoşar dedin mi hayır o zaman kimseye laf atma hakkın da yok.
Ben acık ve net yazmışım.. Gerisi boş..

"İnş gelmez bu ne idüğü belirsiz oyuncu" , "yine dolacak ayakkabı kutuları" gibi muthiş postları olan biri için ne desem ki? Ne idüğü belirsiz lafını oyuncuyu izleyip de dediysen futbolcudan hiç anlamıyorsun.. İzlemeden ne idüğü belirsiz dediysen o da senin ayıbın olsun.. İyi geceler

Evet okudugunu anlamamissin hatta anlamissin da canini sikmisim o yuzden olayi farkli yerlere cekiyorsun

Nobeti kurcalarsan goreceksin ki ben Dorukhan’i istiyordum. Olmazsa olmaz bir transfer ise degildi gozumde. O mesaj da oyuncuyla degil, bu tarz transferler oldugunda fbjkyi ovmeye baslayan uyelerle dalga geciyor

Yine kurcalarsan goreceksin ki her rakip takim transfer basliginda buna benzer mesajlarim vardir

Soyledigim gibi ettigim laflardan alinmani garip buldum sana durumunu guzelce izah ettigimi dusunuyorum ama kuseceksen de kendi bilecegin is

Hamza hakaret, kufur, saygısızca bir söz olmadığı muddetce her turlu dialoga varım.. Sana da kus felan değilim. Neden kuseyim ki?
Neyse bu konuyu fazla uzatmak istemiyorum.. Ben kaçar.. İyi geceler..

Bir kez daha kendimizle gurur duyduk

Transfer Nöbeti (ARŞİV 1)

(Dorukhan hakkinda) "O zaman almayan maldir. Yasli biraz ama ustune dusulurse box-to-box olabilecek, orta sahanin tum meziyetlerine sahip topcu (videolardan gordugum kadariyla). Yalniz oyun gorusu, pas yetenegi, pozisyon almasi ne durumda bilemeyecegim." - Harz

Ozan Tufan'i da alaydik tamamdi

Üst Alt