galatasaray'ın şampiyonlar ligi gruplarında hiçbir takımdan 6 puan alamamış olması - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray'ın şampiyonlar ligi gruplarında hiçbir takımdan 6 puan alamamış olması

Son 2 sezonda Galatasaray'ın Avrupa imajı yerle bir olmuş durumdadır. Ha hiçbir zaman bence C.L. klasmanında bir kulüp olmadık. Hiçbir Türk takımı da bu statüde olamaz. Sadece Galatasaray buna en yakın kulüpken,bu seviyede top oynarken, çizdiğimiz imajla kaçak dövüşen diğer Türk kulüplerine oranla başarısızlığımız daha çok göz önüne gelecektir.

Son düzenleme:
Bravo Uğur, güzel bir araştırma olmuş. Sonucunda da gelenek devam etmiş oldu. Benfica'dan 6 puan çıkarma ihtimalimizin ne derece gerçekçi olduğunu düşünürsek bu sezonda da aynı istatistik devam edecek diyebiliriz.

Orası öyle zaten ya, bu sezon da tek bir rakipten 6 puan alamayacağımızı belirtmek için söyledim ben de :D

Kendi mallığımız bu başka bir şey değil.

1998-1999 Rosenborg'dan alınırdı bence,deplasmanda 3-0 yenildik.
2002-2003 Lokomotif Moskova'yı dışarda yendik içerde yenildik. :D
2012-2013 Braga ve Cluj'dan çok rahat 12 puan alınırdı,gittik içerde ikisini de yenemedik.
2013-2014 Kopenhag'dan da alınırdı deplasmanda sahadan silindik resmen.
Bu yıl Astana'dan alınırdı 1 dakika koruyamadık skoru.

2012-2013 Braga ve Cluj'dan çok rahat 12 puan alınırdı,gittik içerde ikisini de yenemedik.

Hepsini gene bir nebze de olsa anlayabilirim de, Astana bu yav bildiğin Astana. Şuna bırak puan vermeyi gol yiyince bile utançtan yerin dibine girmemiz lazımdı normalde.

Hepsini gene bir nebze de olsa anlayabilirim de, Astana bu yav bildiğin Astana. Şuna bırak puan vermeyi gol yiyince bile utançtan yerin dibine girmemiz lazımdı normalde.

Golleri kendi kalemize attık zaten.Astana bırak puan almayı gol atarsa çok büyük başarı bu grupta.40 yılda bir böyle maç olur.2 puanla bile 3. olma ihtimalimiz var ciddi ciddi. :D

Daha utanç verici olan 87'de 1-2 öne geçip 88'de 2-2 olması bence.1 dakika bile koruyamadık skoru.

Golleri kendi kalemize attık zaten.Astana bırak puan almayı gol atarsa çok büyük başarı bu grupta.40 yılda bir böyle maç olur.2 puanla bile 3. olma ihtimalimiz var ciddi ciddi. :D

Daha utanç verici olan 87'de 1-2 öne geçip 88'de 2-2 olması bence.1 dakika bile koruyamadık skoru.

Buna benzer bir de Karpaty Lviv vardı, 90+1'de atıp 90+2'de yemiştik herhalde, bide 10 kişiydi adamlar :) Maalesef başarı ve gurur dolu tarihimize bu tarz saçmalıklar da ekleniyor bir şekilde.

Buna benzer bir de Karpaty Lviv vardı, 90+1'de atıp 90+2'de yemiştik herhalde, bide 10 kişiydi adamlar :) Maalesef başarı ve gurur dolu tarihimize bu tarz saçmalıklar da ekleniyor bir şekilde.

Kızanlar olacak da öyle çok başarılı bir tarihimiz de yok Avrupa açısından.Sevilla'nın bir tık altıyız işte.Çeyrek finaller falan başarı değil herkes somut başarıya bakar.Tamam UEFA Kupası büyük başarı tabiki de,Türkiye standartlarında bizim aldığımız UEFA Kupası bu kadar önemli.Atletico gibi 2. UEFA'yı alsak o zaman bir şeyler olabilirdi.

Kulübün genleri ile oynadılar. Kolay kura çekiyoruz yine alamıyoruz.

Bu kadar berbat yönetilen bir takım kaç tane vardır dünyada acaba.

Celal Dereli denen terbiyesizi banlayamayan forum yöneticilerine sesleniyorum

Sizin annenize laf edilse ne hissederdiniz beyler bu terbiyesize haddini bildirmek bu kadar mı zor eğer bu şaklabanı banlamazsanız adam değilsiniz

Bu istatistiğe fazla takılmayın.
Fenerin aldığı 6 puan, çok sayıda takımın olduğu grupta almıştır.

Bizim, M.United'ı elediğimiz seneye bakın.
Bi alt grup evet CL sayılmıyordu, fakat eşdeğeri bu olabilir.

Kızanlar olacak da öyle çok başarılı bir tarihimiz de yok Avrupa açısından.Sevilla'nın bir tık altıyız işte.Çeyrek finaller falan başarı değil herkes somut başarıya bakar.Tamam UEFA Kupası büyük başarı tabiki de,Türkiye standartlarında bizim aldığımız UEFA Kupası bu kadar önemli.Atletico gibi 2. UEFA'yı alsak o zaman bir şeyler olabilirdi.

Yok yav bende katılıyorum sana zaten. Avrupa açısından başarıyı ülke geneline kıyasla değerlendirdiğim için öyle diyorum. Yoksa Avrupa'nın geneliyle kıyaslarsak Sevilla'nın 1 değil 5 tık falan altındayız.

Yok yav bende katılıyorum sana zaten. Avrupa açısından başarıyı ülke geneline kıyasla değerlendirdiğim için öyle diyorum. Yoksa Avrupa'nın geneliyle kıyaslarsak Sevilla'nın 1 değil 5 tık falan altındayız.

Abi bir kere olay şuradan kopuyor,millet Bayern Barça gelmesin 10 yeriz diyor sonra da Galatasaray ŞL takımı dev falan diyor.E madem ŞL takımıyız kuradan bize ne,kim gelirse gelsin bizi ilgilendirmemeli.Hem ŞL takımıyız hedefimiz kupayı almak diyoruz hem de çeyrek finalleri başarı sayıp kolay kura bekliyoruz.Kupayı alacaksan hepsiyle bir yerde oynayacaksın zaten.Bir de Fenerliler'e büyük takım kupalarla küçük takımlar büyük takımı yenmekle övünür diyoruz hep,ama kendimiz de Milan'ı Real'i yendik falan diyoruz.Benim için Avrupa başarımız UEFA Kupası ve UEFA Süper Kupası'dır,gerisi de hikayedir.

Cluj, Braga, Schalke, Lokomotiv, Hertha, Nantes benim hatırladıklarım. Yani deplasmanda 50 maçın sadece 6'sını kazanabiliyorsan normal istatistik.

2001-2002 Nantes'ı deplasmanda 1-0 yendik kendi sahamızda berabere kaldık ondanda alınabilirdi.

Üst Alt