Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki Muhtemel Rakipleri! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki Muhtemel Rakipleri!

Valla adam akıllı bir takım kurup memnun eden top oynadıktan sonra kime kaç kaç yenilmişsin önemli değil. Ben 2013-14'ü anımsayınca aklıma Umut'un Juve'ye 87'de salladığı gol geliyor, Real'in Arena'da 6 tane salladığı değil. Ya da 12-13'e bakınca Drogba'nın topuğunu hatırlıyorum, Dany'nin Cluj maçında çektiği şutu değil. O yüzden adam akıllı top oynayıp deplasmanda City'e, Barca'ya farklı kaybedebiliriz ama doğru yapı ve oyunla genel toplamda geçen senenin acziyet anlarını unutturabiliriz. Yapmamız gereken çok iş var tabii. Transfer olarak da, taktik olarak da, fizik olarak da. Millet ŞL oynayayım diye yemediği halt kalmıyor, biz her sene gidiyoruz ama yeri geliyor pozisyonları dolduramamaktan, yeri geliyor fiziksel hazırsızlıktan Aralık olmadan sezonu çöpe atıp geri dönüyoruz. İlla gruptan çıkalım, tarih yazalım derdinde değilim ama Galatasaray gibi geçmişe sahip takımın her maçında keyif veren, yabancı futbolseverlerin bile isteyerek maçını izleyeceği kimlikte olması gerek. Hoca zaten geçen sezonun ilk yarısından amatör kondisyonerle çalışmanın dersini almıştır, inşallah yönetim de 4 ay dernekte şampiyonluk kutlayıp Eylül'de transfer yapmamamın dersini almıştır da seneye Şl için hem kadro olarak, hem de kafa olarak çok daha hazır bir Galatasaray olarak gideriz. Dandik Benfica'nın İstanbul'a yedek takımla gelip elini kolunu sallaya sallaya tur atlaması bayağı içime oturmuştu.

O sene bu sene

tumblr_p3mpnkFOHi1ux4fjeo1_400.png
Belhanda sinirleyip bacagini kirar piskopat

Üst Alt