Galatasaraylı Yöneticiler: "Elma ile armudu karıştırmayalım!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaraylı Yöneticiler: "Elma ile armudu karıştırmayalım!"

Mali yonde ibra kabul , idari yonde ibra red , hile hurda yapmadiklarini dusunuyorum fakat idari anlamda da basarili bulmuyorum . 25-30 kisi red verir idariye zaten

Mali ile idariyi nasil ayirabiliyorsunuz ki. 6 aylik mali zarar ortada, daha geriye gidelim geldigi gun otel 6 aya bitecek dedi yillik 5 milyon dolar kazanacagiz dedi 20 milyon dolar kredi cekildi 2 seneyi devirdi daha insaati bitirecegizde icine yatirim yapacagizda. Bir 20milyon dolar daha girer ordan bize.

Mali ibra nasil olurdu anlasmayi iyi kotu yaptin fakat bu anlasmayu yaparken borclarin yapilanmasi sarti kosacaktin 5 sene sonra insaatin bitecegini dusundugumuzde zararin 500milyon lira civarinda olacagina ikna edecekti. Cok rahat tapilanirdi hepsi olmasa yarisini kurtarsa kulubu kurtaran adam olarak tarihe gecmisti.

Daha ada konusu var 1 sene oldu orda da hala bir adim atilmadi. Hakkini savunamayan bir yonetici.
Surekli yalan surekli basarisizlik, beceriksizlik

O yuzden ne mali ne idari yonden ibra edilmemeli.

Elma ile armut arasında ki farkı bilecek zeka seviyesi olmayan yönetim, taraftara atarlı açıklama yapıyor.

Bunlar gideceğe benzemiyor, yine Adnan Polat'ın başına gelenlerin gelmesini bekleyecekler, yüz yok bunlarda, malum parti gibiler, içine iyice etmeden gitmeyecekler.

Elmayı Armudu s.et şimdi

Mal geldiniz Mal gidiyonuz

Nazifoğlu denen adi herif çıkıp 3m'e satmayacağız Poldi'yi 7m istiyoruz dememiş miydi ?

Ulan yönetime bak 20m'den açtık haberleri 2m'e sattık adamı

Üst Alt