Gamesliga Para Yatırma Sorunsalı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gamesliga Para Yatırma Sorunsalı

Cevap: Gamesliga Para Yatırma Sorunsalı

Forvetbette para yatırma çekme olayları nasıl? Çekim limiti düşük mü?

150 lira çekim limiti.

Beyler forvetbeti unutup da benim probleme yoğunlaşsak Uğur gibi felaket tellahlığı yapmayıp moral versek iyi olur :D

O değil de ben cepbanktan gönderdiğim parayı geri alamam değil mi yanlış gönderdim falan diyip? Yapılabilir mi acaba daha 100 liram çekilmediyse?

O değil de ben cepbanktan gönderdiğim parayı geri alamam değil mi yanlış gönderdim falan diyip? Yapılabilir mi acaba daha 100 liram çekilmediyse?

O parayı çoktan çektiler şu sırada alem yapıyorlardır malum yarın tatil olduğundan :asd:

Dediğin olay Garanti ile alakalı, bak sitelerine ama iki kez dediğim gibi telaşa gerek yok, adamlar yıllardır buradalar bir şey olmaz :ka21:

4-5 aydır atmıyorum, ondan önce toplam 1000-1500 lira arası bir bedel attım 6-7 ay süresince.

Hmm ilginç bi durum valla bilemedim. Site illegal olduğu için her b.k olabilir tabi. Yalnız bişey soracağım senn üyeliğin yok mu zaten burada? Direk para yatıramıyor musun hesabına bu cepbank olayını anlamadım biraz daha açsan anlarız.

selam ben Gamesliga'da calisiyorum su an Umut'un parasiyla dansoz oynatiyoruz ,sevgiler.

Azad kardeşimiz gibi gereksiz yorumlar aksine gerçekten yararlı olabilecek başka arkadaşlar var mı acaba?

Umut tam olarak ne denmesini bekliyorsun :)

Cepbank'tan benim gibi bir sorunla karşılaşan birinin deneyimlerini, neler yaptığını duymak istiyorum. Müşteri hizmetleri inanılmaz zayıf çünkü, cevap alana kadar canım çıkıyor. Ne canlı yardım ne de telefon operatörü var.

ben baska bir illegal siteye uyeyim gece 00.00 dan sabah 10.00'a kadar cepbanktan para transferi yapmiyorlar , yarin ola hayir ola

23.50 ile 00.10 arası Spor toto teşkilatı güncelleme yaptığı için kupon oynanmıyor. Tabi bu legal sitelerde geçerli. Umut kod adlı hırt şu cepbank olayını biraz daha açsa söyleyeceğim de pek sallamadı. Her gün karşılaştığım şey.

23.50 ile 00.10 arası Spor toto teşkilatı güncelleme yaptığı için kupon oynanmıyor. Tabi bu legal sitelerde geçerli. Umut kod adlı hırt şu cepbank olayını biraz daha açsa söyleyeceğim de pek sallamadı. Her gün karşılaştığım şey.

Abi cepten mesajla hesaptan hesaba para aktarma yani, başka açılacak birşeyi yok.

Cepbank hesabı olan telefondan mesaj atarak istenilen telefon numarasına 100 lira gönderdim. Ama saat 19'da gönderdim, 19.30 gibi gönderiminiz iptal edildiği için form doldurulamamıştır falan dedi. O saatten beri de müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum, Cuma akşamı müşteri hizmetlerine ulaşamamak nasıl bir abesliktir anlamadım gitti yani.

Abi cepten mesajla hesaptan hesaba para aktarma yani, başka açılacak birşeyi yok.

Cepbank hesabı olan telefondan mesaj atarak istenilen telefon numarasına 100 lira gönderdim. Ama saat 19'da gönderdim, 19.30 gibi gönderiminiz iptal edildiği için form doldurulamamıştır falan dedi. O saatten beri de müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum, Cuma akşamı müşteri hizmetlerine ulaşamamak nasıl bir abesliktir anlamadım gitti yani.

Ya illegal olayını tam bilmiyorum da anlaşmalı bankaları falan sitelerin. Anlaşmalı olmayan bankadan aktarım yaparsan 16:00 dan sonra yaparsan eğer EFT olur. Onu da saat 4'e kadar yapıyorlar 4'ten sonra yaptıkların ertesi gün saat 10'dan sonra hesabına geçer. Yarın 10- 10 buçuk arası hesaba geçer heralde geçmezse de geçmiş olsun yatmışlardır:ka21:

Ya illegal olayını tam bilmiyorum da anlaşmalı bankaları falan sitelerin. Anlaşmalı olmayan bankadan aktarım yaparsan 16:00 dan sonra yaparsan eğer EFT olur. Onu da saat 4'e kadar yapıyorlar 4'ten sonra yaptıkların ertesi gün saat 10'dan sonra hesabına geçer. Yarın 10- 10 buçuk arası hesaba geçer heralde geçmezse de geçmiş olsun yatmışlardır:ka21:

Ya Yunus sapık mısın? :D Saat 10-22 arası cepbank ile para aktarılabiliyor hesaba. Aktarıldığından 60 dakika içinde de para hesaba geçiyor. Zaten para hesaba geçecek diye bekleyemiyorum çünkü bundan önce 5 kere de yazdığım gibi "Gönderiminiz iptal edildiği için formunuz durdurulmuştur." diyor yani hesabıma para aktarılmadı şu anda, parayı göndermediniz diyor halbuki gönderdim.

Umut şimdi ciddi birşey söylüyorum.Bankayla iletişime geçip yaptığın işlemin akıbetini öğrenme yolunu denesen nasıl olur?

Ya Yunus sapık mısın? :D Saat 10-22 arası cepbank ile para aktarılabiliyor hesaba. Aktarıldığından 60 dakika içinde de para hesaba geçiyor. Zaten para hesaba geçecek diye bekleyemiyorum çünkü bundan önce 5 kere de yazdığım gibi "Gönderiminiz iptal edildiği için formunuz durdurulmuştur." diyor yani hesabıma para aktarılmadı şu anda, parayı göndermediniz diyor halbuki gönderdim.

Yeniden para yatırma isteği ve bildirim yapamıyor musun süresi mi var?

Üst Alt