Garry Rodrigues, Newcastle'ın Teklifini Reddetti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Garry Rodrigues, Newcastle'ın Teklifini Reddetti!

5334426.jpg

Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Garry Rodrigues, Newcastle'ın yıllık 1.3 milyon pound’luk teklifini “Galatasaray’da kalmak istiyorum” diyerek reddetti.

Galatasaray'da bu sezon oynadığı futbolla taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan Garry Rodrigues, Newcastle United'dan gelen transfer teklifini geri çevirdi.

HEDEFİ BAŞKA

İngilizler'in yıldız oyuncu için 1.3 milyon pound'luk bir teklifte bulunduğu ancak Rodrigues'in, "Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak... Ben de kendimi burada göstermek istiyorum" dediği öğrenildi.

Cimbom'a Yunan temsilcisi PAOK'tan gelen tecrübeli futbolcu Aslan'dan yıllık 1.35 milyon Euro kazanıyor.
Kaynak: Takvim

Ne bonservis ne de yıllık ücret teklifinin o kadar yüksek olduğunu düşünmüyorum. Sırf EPL göreyim diye de gitmek istemiyor anlaşılan. Bu tavrı en azından bizim elimizi güçlendirir.

Bu taraftar bu atmosfer bu şehir öyle komik bir rakama bırakılmaz.
Burada CL var kupa var onu seven taraftar var.
Orada ne var yağmur yağmur yağmur.

Gscimbom Mobile

25 civarı bi teklif gelmezse satılmasın CL de iş yaparsa daha iyi paraya okuturuz

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Newcastle'in sahibi baya cimri herif ve takimi zaten satmayi istiyor. Normalde adam gibi zengin biri alirsa takimi Benitez sayesinden 8-10. sira arasi icin oynarlar 2-3 pahali transfernen.

Üst Alt