Garry Rodrigues Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ndiaye bi yana bunuda araplara 7m dolardı galiba iyi çaktık

Hep kitlenmenin tadını alırdık garryde kitlemenin tadını aldık çok güzelmiş

İş döndü dolaştı fbnin gözünde patladı üstüne bide kendini fenere kitledi ultra tad resmen

oynayıp da tek başına rakibi terörize etmediği maç var mıydı. ifbde de öyle
kendisi hakkı teslim edilmeyen ve manasızca hor görülen kaliteli oyuncularımızdan biridir
turist kewell gibi karizmatik olsa hoca olsun fln denirdi heralde
son olarak da
gary > henry > bruma saygılar sunarım
beynini kenara bırakıp çıktığı maçları es geçersek 50 milyon

Garry beyinsiz değildi lan abartmayın.

Pas yönü de iyidi şut yönü de.

İyi yontulsa bayağı komple adamdı.
1 ay sonra ayriliginin üstünden 2 sene gecmis olacak. artik 30 yasini doldurmus bir oyuncu ve biz kendisini prime döneminde en iyi sekilde kullanip tam zamaninda sattik. asil mesele sanki baska kanat oyuncusu yokmus gibi 2.5 yildir onyekuru, rodrigues ve bruma haberlerinin cikmasi. bu haberler ya kolpa ya da bizim scout ekibi oyuncu bilmiyor (zayif ihtimal).

1 ay sonra ayriliginin üstünden 2 sene gecmis olacak. artik 30 yasini doldurmus bir oyuncu ve biz kendisini prime döneminde en iyi sekilde kullanip tam zamaninda sattik. asil mesele sanki baska kanat oyuncusu yokmus gibi 2.5 yildir onyekuru, rodrigues ve bruma haberlerinin cikmasi. bu haberler ya kolpa ya da bizim scout ekibi oyuncu bilmiyor (zayif ihtimal).

Basının haber yapması çok gerçekçi mevzu değil zaten Garry'i istesek biz alırdık Fener'e gitmeden önce.

Onyekuru ayrı, genç ve skorer kanat dünya futbolunda çok değerli. Öyle çok fazla sayıda da yok.

iki macta bi simariyodu ben sinir oluyodum bazen herife

Hangi maçlardan bahsettiğini bilmiyorum da Garry'nin bizde formda olduğu tek dönem Terimin geldiği ikinci devre.

Sonrasında zaten FB maçı cezasından sonra oynamadı bile, oraya kadar da fena değildi.

Şımarık ve şovmen bir adam değildi de takım içinde anlaşabileceği birisi olmayınca bir bok yapamıyordu.

Üst Alt