Garry Rodrigues Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mariano dayı ya karşı oynarsa bizimkimi hızıyla madara edebilir yoksa pek bir işe yarayacağını sanmıyorum.

Fener bu transferleri yaparken takım kurgusunu nasıl oluşturmak istiyor muamma.

sent via GSC

Bunun gidişine sevinen biri olarak fbeşe gelişine sevindim ellerinde patlayacak ha bu ha elvis manu benim için farkı yok.

Kazmanın çalım fukarasının teki o paraya araplardan başka dünya üzerinde kimseye satamazdık bakalım fbeşli angutlar ne bayıldı buna

Üstünde durulacak 1 şey değil.Adam bize gelmek için kapımızda yattı ihtiyacımız olmadıgı için almadık.Herifte 2.alternatif fenere gitti.İş yaparmı muamma.Fenerin hızlı bir oyuncuya ihtiyacı var fakat bizdeki 2018 performansına bir daha çıkacağını düşünmüyorum.Her yere saldırıyorlar adam almak için.Vizyoncu tam andaval çıktı.6 aydır oyuncu araştırıyoruz hepsi hazır dediği adamlar bunlarsa seneye erken seçim kaçınılmaz olacak yalı çocugu için.

bu yıl şampiyonluk ayrı bir zevkli olacak o bu değil de.Zaten tadı kaçmıştı biraz renklenmiş olur bunları alayını laciverte boyarız bu yıl

Çok midesiz bir hareket ali koç un yaptığı. 2 ay evvel şampiyonluk kutlamasına katılmış adamı aldılar. Bu saha içi değil daha dışında da cirkinleseceklerine işaret.

Hani genel kurulda aziz yildirim a karşı manyaklasan ve seviyeyi yerlere çeken bir Koç vardı ya, işte bu sene onu izleyeceğiz.

Neyse ki terim var. Zira o delirmis koç un çobana ihtiyacı olacak sene boyunca.

Çok midesiz bir hareket ali koç un yaptığı. 2 ay evvel şampiyonluk kutlamasına katılmış adamı aldılar. Bu saha içi değil daha dışında da cirkinleseceklerine işaret.

Hani genel kurulda aziz yildirim a karşı manyaklasan ve seviyeyi yerlere çeken bir Koç vardı ya, işte bu sene onu izleyeceğiz.

mecbur yapacak mecbur cirkeflesecek cünkü son şansı taraftardan tonla para topladı eger basarı gelmezse taraftar dikecek bunları komple önce aliyi sonra cemoliyi

bizim oyunculara salca olma sebebiyse bize inat olsun diye degil bence diger istedikleri adamlar bonservisli ve pahalı bunlarsa kiralık istiyorlar

badu ve garry biz istemeyınce salca olmaları cok normal aslında ben tinerciler bulasır sanıyordum

serdar azizi de aldilar

Zaten Şampiyonluk kutlamaya geldiğinde anlamişşin bu Herif bize gelmek icin her seyi denemiştir olamayınca Fener’e gitmiş işte garry severdim bundan sonra sevmem Lea herif

Garry'nin imzadan sonra ilk roportajini bekliyorum buyuk bir hevesle :)

Iste o roportaj kompleksin daglardan bile buyuk oldugunu bir kez daha gosterecek bize... Kim bilir neler neler soyletecekler adama :-)
Ne diyecek turkiyenin en buyuk takimina geldim burda olmaktan cok mutluyum klasik laflar :) takmayin abi boyle seyleri geldi oynadi gitti bitti biz kendimize bakalim

Bizim Feghouli'ye verdiğimiz maaşı verecekler neredeyse. Garry bizde en formda döneminde bile o kadarlık topçu değildi. Ezsin fenerin parasını, helal olsun koçuma. SMS paraları duman oldu şimdiden :D

Ekleme: Maaşın bir kısmını Araplar karşılıyormuş. 3.5-4m civarı kazanıyordu orada.

Son düzenleme:
Üst Alt