Garry Rodrigues Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Garry´nin iyi bir oyuncu oldugunu hic düsünmüyordum zaten, bu yorumlarimda da sabitti, taha satilmadan önce bile. Ama bir adami iyi hatirlamak, sadece performanstan gecmez. Ligin ikinci yarisinda o sezon cok iyi katki verdi. Ama sonra Galatasaray diye yanip bitmesi, ve sadece bir kac ay gecmeden Fenerbahce´ye gitmesi kendisi acisindan da low bir hareket. Kendisine saygisi olan bunu yapmaz.

Eger Hoca isteseydi, Garry bizde olurdu. Ama bence Hoca baya bir memnundu 9 milyona satilmasina, geri de istemedi geriyi. geri de de kendisine saygi olsaydi fenere gitmezdi.

Tepkileri Çok ta abartmayın.
Gary kesinlikle kötü anilmayacak bir oyuncu.
Her zaman iyi hatırlanmali.

Çocuk önce bize gelmiş biz istemeyince birde fenerle görüşmek için bizimkileri yoklamış; sorun olur mu diye.

Biz yapacağımız şey gary gibi oyuncuları bulup katkı almak ve sonrasında aldığımız paraların üstüne satmak.
Keşke her transferimiz gary az maaş alıp para kazandırıp gitse

Lanet gelsin paramızı çöpe atanlara!

Tepkileri Çok ta abartmayın.
Gary kesinlikle kötü anilmayacak bir oyuncu.
Her zaman iyi hatırlanmali.

Çocuk önce bize gelmiş biz istemeyince birde fenerle görüşmek için bizimkileri yoklamış; sorun olur mu diye.

Biz yapacağımız şey gary gibi oyuncuları bulup katkı almak ve sonrasında aldığımız paraların üstüne satmak.
Keşke her transferimiz gary az maaş alıp para kazandırıp gitse

Lanet gelsin paramızı çöpe atanlara!

suan icin sorun yok ama birakta boldladigim kisimi fener‘de 1-2 sezon gecirdikten sonra karar verelim :)

Herkes ekmeğinin peşinde neden böyle düşünülür anlamış değilim.
kendinizi onun yerine koyun bu şekilde hakaret etmeyi deneyin.
Ekmeğinin mi? Mevzu ekmekse kulübünde 4 yıl sözleşmesi var yılda 4 alıyor gitsin orda kazansın.

Mevzu oynamaksa oynayacağı bir ton takım var.

Geçen yıl her türlü şerefsizliği yapan takıma imza atana saygım yok, kendimi onun yerine de koyamıyorum o kadar yavşak değilim.

Garry´nin iyi bir oyuncu oldugunu hic düsünmüyordum zaten, bu yorumlarimda da sabitti, taha satilmadan önce bile. Ama bir adami iyi hatirlamak, sadece performanstan gecmez. Ligin ikinci yarisinda o sezon cok iyi katki verdi. Ama sonra Galatasaray diye yanip bitmesi, ve sadece bir kac ay gecmeden Fenerbahce´ye gitmesi kendisi acisindan da low bir hareket. Kendisine saygisi olan bunu yapmaz.

Eger Hoca isteseydi, Garry bizde olurdu. Ama bence Hoca baya bir memnundu 9 milyona satilmasina, geri de istemedi geriyi. geri de de kendisine saygi olsaydi fenere gitmezdi.

Ya adam Türkiye geri dönmek istedi bizimkiler ise kabul etmedi muhtemelen ilk bize teklif edildi Ama hoca kabul etmeyince fenere kitlediler fenere katkı verir ama bizim oyunumuzu geliştirecegine düşünmüyorum Babel bence bizim için çok iyi bir tercih

Sıkıntı yok 2 burda şampiyonluk gördük, 2 daha buranın şampiyonluğunu görüp gider.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt