Gece rüyamda Atletico maçını gördüm. - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gece rüyamda Atletico maçını gördüm.

Cevap: Gece rüyamda Atletico maçını gördüm...

arkadaşlar rüyalarınıza girer size saldırırım valla :D ne böyle rüyaları anlatıyosunuz bakim :D youtubeye girin elanonun videolarını izleyin attığı golleri görün totem olsun. akşama da atleticoya yazsın :)

buda başka birinin rüyası:

maç başlar başlamaz uzun bir top atılır ve neill ağır kalır agüero golu atar taraftar üçlü çekemeden bir anda sessizlik olur. atletico madrid golu atmıştır. replay görüntülerinden hakem bu da gol diyerek bir anda maç 2-0 olur. taraftar bari gidip pes oynayayım da atletico madrid in canına okuyayım düşünceleri ile tribünleri terk ederken galatasaray beşi biryerde olmuştur. italyanlar yönetir ispanyollar golleri atar galatasaray yer. ikinci yarı arda nın kafasında elano ekmek kırar ama hiç bişi olmaz. film mi lan bu ? 6-7-8 derken ikili hanelere ulaşılır ve galatasaray gol manyağı olur sonra fenerbahçe li arkadaş uyanır.terlemiştir.

Ben Perşembe akşamı görmüştüm rövanşı Sami Yen'de 5-2 kazanıyorduk.

Ama Lincoln oynuyordu :) hemde ne oynamak inanılmazdı...

Rüya işte... :D

İnanmayacaksınız belki ama bende maçı gördüm rüyamda. 3-2 yendik, adamlar kendi kalesine 2 gol atıyordu biri kafayla :D

Aga ben dün rüyamda öyle seyler gördümkii şimdi buraya yazsam ceza alırım:D işiniz gücünüz yok macı görüyorsunuz olum ne hatunlar yatıo rüyalarda:D

Ben Bursa -Fener maçını rüyamda görmüştüm 2-1 yenildiğini görmüştüm ama 3-2 bitti,Madrid maçı için daha göremedim:D

Yani aga işim gücüm yok neymiş macı görmek icin nadasa yatıcam ulan zaten hayatımız top:D ama rüyalarda yatan hatunlar gercekte yok aga cok fenalar:eek:mg:

Yani aga işim gücüm yok neymiş macı görmek icin nadasa yatıcam ulan zaten hayatımız top:D ama rüyalarda yatan hatunlar gercekte yok aga cok fenalar:eek:mg:

Bak sana bir sır veriyim :D Dudulluyu bilirsin , bin 131 C otobüsüne atla gel Kemerdereye :D Atatürk Anadolu Teknik Lisesi var çetinkayanın arkasında :) Sana rüyanda gördüklerinden %51451 kat daha güzel kızlar getiriyim :D

Adamın kanında pazarlamacı ruuhu geniş aga ben napıyım :D coluk cocukla takılmıyorum hacı eyw:D

Üst Alt