gece vakti içip içip apartmana huzur vermeyen dangalak komşumu dövdüm - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

gece vakti içip içip apartmana huzur vermeyen dangalak komşumu dövdüm

Muzocum bizim burada da sabahın 7sinden gecenin 3üne kadar balkonunda sürekli telefonla bağıra bağıra konuşan, hatta karşı tarafın sesini de hoparlöre veren bir teyze var. Yaz olduğu için pencereler de açık. Sesi sürekli evin içinde. Yan tarafta da sürekli tadilat yapan, tak tuku bitmeyen bir emekli amca var. 1 yaşında kızım bunların yüzünden bazen erkenden uyanıyor.

Bana ne gibi bir çözüm önerirsin?

Gece vakti bilgisayarda takılırken, gelmiş geri zekalı içip içip duruyor sonrasında apartmana huzur vermiyor. Yok höaaaea falan diye bağırıp duruyor, ne dediği zaten anlaşılmıyor. Ben ise bir taraftan Fifa yüzünden sinirlerim tavan yapmış bir halde evde oyun içerisinde rezil olurken, salak komşunun bağırtılarını duyunca kapıyı açıp sinirlerimi hakim olamayıp merdivenlerde saldırdım.

Kapıyı açınca NE BAĞIRIYORSUN LAN diye saldırıp ittim ve sonrasında yumruk atarak dövmeye başladım. Sonrasında adamın kafasını alıp Küpeştelere vurup durdum ve bir taraftan tekmeleri falan atıyorum. Komşular o arada aramıza girip ayırdılar. İyi bir dayak yedi benden
Rövaşata attınmı reis?

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Muzocum bizim burada da sabahın 7sinden gecenin 3üne kadar balkonunda sürekli telefonla bağıra bağıra konuşan, hatta karşı tarafın sesini de hoparlöre veren bir teyze var. Yaz olduğu için pencereler de açık. Sesi sürekli evin içinde. Yan tarafta da sürekli tadilat yapan, tak tuku bitmeyen bir emekli amca var. 1 yaşında kızım bunların yüzünden bazen erkenden uyanıyor.

Bana ne gibi bir çözüm önerirsin?
Normal şartlarda şiddetli çözümlerle ön plana çıksam dahil, yaşlı olduklarından dolayı belki tatlı dil ile halledilebileceğini düşünmekteyim :)

Bizim akan çatı için mütahiti her aradığımda bugün yarın diyordu, en sonun da aradım açar açmaz ana avradı sülale soy sop küfür edip geliyorum deyince komple binanın çatısı yenilendi. Bizim insanımız ricadan anlamaz.

Askerdeki ikinci haftam, herkesle kibar kibar konuşuyorum. Konyalı bir ağabey; 'herkesle kibar konuşuyorsun ama bu sığırlar anlamaz kibarlıktan, s.....e kalkarlar' dedi.

Üst Alt