Geleneksel 10. GSC Haxball Turnuvasını kazanan takimi (Yasin Yıldırımm, Murat Kara) tebrik ederek konuyu aciyorum.
Kurallar;
1- Maclar, katilimlar bittikten sonra hemen baslayacaktir.
2- 3 vs 3 seklinde, big sahada, ilk tur maclari 10 dakika sure ve 4 e ulasan kazanacaktir. Yari final maclari 15 dakika-4 de biter, final ise 20 dakika-5 de biter.. beraberlik halinde mac uzatmaya gidecek ve ilk golu atan kazanacak
3- Toplam 8 takim yani 24 kisi katilacak. Kalan kisiler yedekte olup son anda isi cikan kisilerin yerine alinacaktir. macin ertelenmesi gibi bir durum yoktur.Turnuva bu gece bitecektir. bu yuzden onumuzdeki 2 saat icinde online olmayacaklar katilmasin lutfen.
4- Eslesmeler ve takimlar kura sonucuyla belirlenecektir.
Katilanlar;
1-Arda Deniz
2-Tolga Aybakan
3-fatihpar
4-Emre Çakır
5-Volkan Aslan
6-Ahmet Ulukırlı
7-Aydın Kay
8-Aykut Akyıl
9-Çağatay Arslan
10-Berat YESİR
11-Metin EREN
12-Aykut Akdemir
13-Yasin Yıldırımm
14-Murat Kara
15-Alper Önal
16-Mustafa_Çelik
17-Onur Arslan
18-Sercan Horozcu
19-Melih Açıkgöz
20-Hakan Delikanli
21-Uğurcan Özdinç
22-Fatih Can
23-Cağrı Çelik
24-Mert Kızıltepe
Yedekler;
1-Doğuş Yıldırım
2-
Takimlar
1-Alper Önal/Aydın Kay/Yasin Yıldırımm
2-Cağrı Çelik/Berat YESİR/Ahmet Ulukırlı
3-Sercan Horozcu/Melih Açıkgöz/Emre Çakır
4-Arda Deniz/fatihpar/Mert Kızıltepe
5-Fatih Can/Volkan Aslan/Metin EREN
6-Aykut Akyıl/Murat Kara/Mustafa_Çelik
7-Onur Arslan/Aykut Akdemir /Uğurcan Özdinç
8-Hakan Delikanli/Çağatay Arslan/Tolga Aybakan
Eslesmeler;
ILK TUR big saha - 10 dakika - 4 atan kazanir
Hakan Delikanli/Çağatay Arslan/Tolga Aybakan 3-4 Sercan Horozcu/Melih Açıkgöz/Emre Çakır (uzatmada)
Aykut Akyıl/Murat Kara/Mustafa_Çelik 0-2 Cağrı Çelik/Berat YESİR/Ahmet Ulukırlı
Arda Deniz/fatihpar/Mert Kızıltepe 0-4 Fatih Can(yedekten Doğuş Yıldırım)/Volkan Aslan/Metin EREN
Alper Önal/Aydın Kay/Yasin Yıldırımm 1 - 0 Onur Arslan/Aykut Akdemir /Uğurcan Özdinç
YARI FINAL big saha - 15 dakika - 4 atan kazanir
Cağrı Çelik/Berat YESİR/Ahmet Ulukırlı 2-4 Fatih Can/Volkan Aslan/Metin EREN
Sercan Horozcu/Melih Açıkgöz/Emre Çakır 4-3 Alper Önal/Aydın Kay/Yasin Yıldırımm
FINAL big saha - 20 dakika - 5 atan kazanir
Fatih Can/Volkan Aslan/Metin EREN 4-5 Sercan Horozcu/Melih Açıkgöz/Emre Çakır