Geleneksel 11. GSC Haxball Turnuvasını kazanan takimi (Sercan Horozcu/Melih Açıkgöz/Emre Çakır) tebrik ederek konuyu aciyorum.
Kurallar;
1- Maclar, katilimlar bittikten sonra hemen baslayacaktir.
2- 3 vs 3 seklinde, big sahada, ilk tur maclari 10 dakika sure ve 4 e ulasan kazanacaktir. Yari final maclari 15 dakika-4 de biter, final ise 20 dakika-5 de biter.. beraberlik halinde mac uzatmaya gidecek ve ilk golu atan kazanacak
3- Toplam 8 takim yani 24 kisi katilacak. Kalan kisiler yedekte olup son anda isi cikan kisilerin yerine alinacaktir. macin ertelenmesi gibi bir durum yoktur.Turnuva bu gece bitecektir. bu yuzden onumuzdeki 2 saat icinde online olmayacaklar katilmasin lutfen.
4- Eslesmeler ve takimlar kura sonucuyla belirlenecektir.
Katilanlar;
1-Arda Deniz
2-Alper Önal
3-Ahmet Ulukırlı
4-Volkan Aslan
5-Kayra İnan
6-Adil Cem EKİNCİ
7-Melih Açıkgöz
8-Emre Çakır
9-Onur Arslan
10-Çağatay Arslan
11-Tolga Aybakan
12-Gökhan Kim
13-fatihpar
14-Barış Küçükpehlivan
15-Mert Kızıltepe
16-Aykut Akyıl
17-Anil Aybakan
18-Mustafa_Çelik
19-Yasin Yıldırımm
20-Murat Kara
21-Abdulkerim Şişman
22-Doğuş Yıldırım
23-Taha Tekler
24-Uğur Öztürk
Yedekler;
1-Gökhan Karaman
2-Berat YESİR
Takimlar
1-Tolga Aybakan/Emre Çakır/Onur Arslan
2-Barış Küçükpehlivan/Uğur Öztürk/Gökhan Kim
3-Çağatay Arslan/Abdulkerim Şişman/Mert Kızıltepe
4-Mustafa_Çelik/Doğuş Yıldırım/Kayra İnan
5-Aykut Akyıl/Murat Kara/Taha Tekler
6-Ahmet Ulukırlı/Arda Deniz/Melih Açıkgöz
7-Adil Cem EKİNCİ/Volkan Aslan/Yasin Yıldırımm
8-Alper Önal/fatihpar/Anil Aybakan
Eslesmeler;
ILK TUR big saha - 10 dakika - 4 atan kazanir
Alper Önal/fatihpar/Anil Aybakan 2-3 Mustafa_Çelik/Doğuş Yıldırım/Kayra İnan*
Çağatay Arslan/Abdulkerim Şişman/Mert Kızıltepe 2-4 Tolga Aybakan/Emre Çakır/Onur Arslan*
Adil Cem EKİNCİ/Volkan Aslan/Yasin Yıldırımm 3-1 Aykut Akyıl/Murat Kara/Taha Tekler*
Barış Küçükpehlivan/Uğur Öztürk/Gökhan Kim(berat yesir yedek) 1-0 Ahmet Ulukırlı/Arda Deniz/Melih Açıkgöz (uzatmada)
YARI FINAL big saha - 15 dakika - 4 atan kazanir
Adil Cem EKİNCİ/Volkan Aslan/Yasin Yıldırımm 4-1 Barış Küçükpehlivan/Uğur Öztürk/Gökhan Kim(berat yesir yedek)
Mustafa_Çelik/Doğuş Yıldırım/Kayra İnan 4-0 Tolga Aybakan/Emre Çakır/Onur Arslan
FINAL big saha - 20 dakika - 5 atan kazanir
Adil Cem EKİNCİ/Volkan Aslan/Yasin 5-0 Yıldırımm Mustafa_Çelik/Doğuş Yıldırım/Kayra İnan