Geleneksel 14. GSC Haxball Turnuvasını kazanan takimi Sercan Horozcu-Namık Zengin-Volkan Aslan) tebrik ederek konuyu aciyorum.
Kurallar;
1- Maclar, katilimlar bittikten sonra hemen baslayacaktir.
2- 3 vs 3 seklinde, big sahada, ilk tur maclari 10 dakika sure ve 4 e ulasan kazanacaktir. Yari final maclari 15 dakika-4 de biter, final ise 20 dakika-5 de biter.. beraberlik halinde mac uzatmaya gidecek ve ilk golu atan kazanacak
3- Toplam 8 takim yani 24 kisi katilacak. Kalan kisiler yedekte olup son anda isi cikan kisilerin yerine alinacaktir. macin ertelenmesi gibi bir durum yoktur.Turnuva bu gece bitecektir. bu yuzden onumuzdeki 2 saat icinde online olmayacaklar katilmasin lutfen.
4- Eslesmeler ve takimlar kura sonucuyla belirlenecektir.
Katilanlar;
1-Namık ZENGİN
2-Yasin Yıldırımm
3-Ahmet Ulukırlı
4-Murat Kara
5-Kayra İnan
6-Sercan Horozcu
7-Volkan Aslan
8-Aykut Akyıl
9-Melih Açıkgöz
10-Kürşad Bahadır
11-Aykut Akdemir
12-Barış KÜÇÜKPEHLİVAN
13-Onur Arslan
14-Oğulcan Acar
15-Hakan Delikanli
16-Emre Bahçivan
17-Arda Deniz
18-Çağatay Arslan
19-Cuma Altunay
20-Tolga Aybakan
21-Azad SADAGANI
22-Mert Kızıltepe
23-Gürkan Yilmaz
24-Adil Cem EKİNCİ
Yedekler;
1-Berat YESİR
2-
3-
Takimlar
1-Ahmet Ulukırlı/Cuma Altunay/Emre Bahçivan
2-Kürşad Bahadır/Oğulcan Acar/Namık ZENGİN
3-Sercan Horozcu/Melih Açıkgöz/Onur Arslan
4-Mert Kızıltepe/Kayra İnan/Volkan Aslan
5-Adil Cem EKİNCİ/Aykut Akyıl/Çağatay Arslan
6-Arda Deniz/Tolga Aybakan/Murat Kara
7-Hakan Delikanli/Barış KÜÇÜKPEHLİVAN/Azad SADAGANI
8-Gürkan Yilmaz/Yasin Yıldırımm/Aykut Akdemir
Eslesmeler;
ILK TUR big saha - 10 dakika - 4 atan kazanir
Ahmet Ulukırlı/Cuma Altunay/Emre Bahçivan 0-4 Arda Deniz/Tolga Aybakan/Murat Kara
Gürkan Yilmaz/Yasin Yıldırımm/Aykut Akdemir 4-0 Sercan Horozcu/Melih Açıkgöz/Onur Arslan
Kürşad Bahadır/Oğulcan Acar/Namık ZENGİN 4-0 Hakan Delikanli/Barış KÜÇÜKPEHLİVAN/Azad SADAGANI
Adil Cem EKİNCİ/Aykut Akyıl/Çağatay Arslan 4-0 Mert Kızıltepe/Kayra İnan/Volkan Aslan
YARI FINAL big saha - 15 dakika - 4 atan kazanir
Arda Deniz/Tolga Aybakan/Murat Kara 4-0 Gürkan Yilmaz/Yasin Yıldırımm/Aykut Akdemir
Kürşad Bahadır/Oğulcan Acar/Namık ZENGİN 0-4 Adil Cem EKİNCİ/Aykut Akyıl/Çağatay Arslan
FINAL big saha - 20 dakika - 5 atan kazanir
Arda Deniz/Tolga Aybakan/Murat Kara 5-2 Adil Cem EKİNCİ/Aykut Akyıl/Çağatay Arslan