Geleneksel 15. GSC Haxball Turnuvasını kazanan takimi (Tolga Aybakan-Murat Kara-Arda Deniz) tebrik ederek konuyu aciyorum.
Kurallar;
1- Maclar, katilimlar bittikten sonra hemen baslayacaktir.
2- 3 vs 3 seklinde, big sahada, ilk tur maclari 10 dakika sure ve 4 e ulasan kazanacaktir. Yari final maclari 15 dakika-4 de biter, final ise 20 dakika-5 de biter.. beraberlik halinde mac uzatmaya gidecek ve ilk golu atan kazanacak
3- Toplam 8 takim yani 24 kisi katilacak. Kalan kisiler yedekte olup son anda isi cikan kisilerin yerine alinacaktir. macin ertelenmesi gibi bir durum yoktur.Turnuva bu gece bitecektir. bu yuzden onumuzdeki 2 saat icinde online olmayacaklar katilmasin lutfen.
4- Eslesmeler ve takimlar kura sonucuyla belirlenecektir.
Katilanlar;
1-Sercan Horozcu
2-Mustafa Deniz
3-Utku Kesen
4-Volkan Aslan
5-Emre Bahçivan
6-Murat Kara
7-Behiç Armağan
8-Arda Duman
9-Ömer Karahan
10-Ersin Kaçar
11-Uğurcan Özdinç
12-Onur Arslan
13-Furkan Bakır
14-Gurkan YILMAZ
15-Kayra İnan
16-Aykut Akyıl
17-Turan Öztürk
18-Murat Cakir
19-Kürşad Bahadır
20-Mehmet Yıldız
21-Oğulcan Acar
22-Cuma Altunay
23-Gökhan Özlem
24-Melih Açıkgöz
Seribaşılar ;
1-Sercan Horozcu
2-Murat Kara
3-Behiç Armağan
4-Aykut Akyıl
5-Volkan Aslan
6-Onur Arslan
7-Uğurcan Özdinç
8-Kayra İnan
Yedekler;
1-
2-
3-
Takimlar
1-Sercan Horozcu /Gurkan YILMAZ/Gokhan Ozlem
2-Murat Kara/Utku Kesen/Kürşad Bahadır
3-Behiç Armağan/Ömer Karahan/Emre Bahçivan
4-Aykut Akyıl/Mehmet Yıldız/Cuma Altunay
5-Volkan Aslan/Melih Açıkgöz/Furkan Bakır
6-Onur Arslan/Murat Cakir/Mustafa Deniz
7-Uğurcan Özdinç Ersin Kaçar/Turan Öztürk
8-Kayra İnan/Arda Duman/Oğulcan Acar
Eslesmeler;
ILK TUR big saha - 10 dakika - 4 atan kazanir
Sercan Horozcu/Gurkan YILMAZ/Gokhan Ozlem 4-0 Murat Kara/Utku Kesen/Kürşad Bahadır
Behiç Armağan/Ömer Karahan/Emre Bahçivan 4-0 Volkan Aslan/Melih Açıkgöz/Furkan Bakır
Aykut Akyıl/Mehmet Yıldız/Cuma Altunay 4-1 Uğurcan Özdinç/Ersin Kaçar/Turan Öztürk
Onur Arslan/Murat Cakir/Mustafa Deniz 1-4 Kayra İnan/Arda Duman/Oğulcan Acar
YARI FINAL big saha - 15 dakika - 4 atan kazanir
Sercan Horozcu/Gurkan YILMAZ/Gokhan Ozlem 3-2 Aykut Akyıl/Mehmet Yıldız/Cuma Altunay
Behiç Armağan/Ömer Karahan/Emre Bahçivan 2-4 Kayra İnan/Arda Duman/Oğulcan Acar
FINAL big saha - 20 dakika - 5 atan kazanir
Sercan Horozcu/Gurkan YILMAZ/Gokhan Ozlem 5-3 Kayra İnan/Arda Duman/Oğulcan Acar