Oncelikle obur konuda online olma sıkıntısı oldu. Bu yuzden bu turnuvada kurallar olacaktir.
istek uzerine yeni turnuva duzenleniyor.
Kurallar;
1- Maclar 22:00-01:00 arasinda oynanacaktir. Bu saatler arasi online olmayanlar ve online olup da bu konuyla ilgisi olmayanlar katilmasin
2- 3 vs 3 seklinde, big sahada, ilk tur maclari 10 dakika sure ve 4 e ulasan kazanacaktir.10 dakika sonundaki skor gecerli. yari final maclari 15 dakika-4 de biter,final ise 20 dakika-5 de biter.. beraberlik halinde bir mac daha yapilacak
3- Toplam 8 takim yani 24 kisi katilacak. kalan kisiler yedekte olup o saatler icinde online olmayan kisilerin yerine alinacaktir. macin ertelenmesi gibi bir durum yoktur.Takimdan kimse yoksa takim diskalifiye olacaktir. Hicbir sekilde macin ertelenmesi olmayacaktir.Gerekirse eksik oynayacak.
4- Eslesmeler ve takimlar kura sonucuyla belirlenecektir. ve bir mactaki 6 kisi 22:00-01:00 arasi bir saatte anlasip macini yapacaktir
5- Katilim hemen tamalanirsa Turnuvanin ilk maclari Bugun de baslayabilir.( basvurudan dolayi herkes online olacagindan )
Katilacaklar:
1-Arda Deniz
2-Mert Coşkun İsbir
3-Cafer F. Can
4-Onur Arslan
5-Ahmet Ulukırlı
6-Sercan Horozcu
7-Alper Önal
8-Cenk Yelkenci
9-Caglar Celik
10-Umut Sezer
11-Metin EREN
12-Azad SADAGANI
13-Behiç Armağan
14-Murat Kara
15-Ergun Bilen
16-Aykut Akyıl
17-Kayra İnan
18-Berat Yesir
19-Melih Açıkgöz
20-fatihpar
21-Emre Çakır
22-Onur Alioğulları
23-Burak ÇELİK
24-Murat Şehir
----
Yedekler;
1-Uğur Bulut
2-Tolga Aybakan
3-
Takimlar;
1- Sercan Horozcu , Azad SADAGANI , Alper Önal
2- Burak ÇELİK, Kayra İnan, Cenk Yelkenci
3- onur Aliogullari, Melih Açıkgöz, Mert Coşkun İsbir
4- Umut Sezer, Behiç Armağan, Aykut Akyıl
5- Ahmet Ulukırlı, fatihpar, Murat Şehir
6- Metin EREN, Onur Arslan, Caglar Celik
7- Emre Çakır, Berat Yesir, Ergun Bilen
8- Arda Deniz, Cafer F. Can, Murat Kara
Eslesmeler;
ILK TUR big saha-10 dakika-4 atan kazanir
Burak ÇELİK, Kayra İnan, Cenk Yelkenci 0-4 Arda Deniz, Cafer F. Can, Murat Kara
Sercan Horozcu , Azad SADAGANI , Alper Önal 3-1 Ahmet Ulukırlı, fatihpar, Murat Şehir
Onur Aliogullari, Melih Açıkgöz, Mert Coşkun İsbir 1-4 Umut Sezer, Behiç Armağan, Aykut Akyıl
Metin EREN, Uğur Bulut(yedekten), Caglar Celik 1-4 Emre Çakır, Berat Yesir, Ergun Bilen
YARI FINAL big saha- 15 dakika-4 atan kazanir
Emre Çakır, Berat Yesir, Ergun Bilen 0-4 Sercan Horozcu , Azad SADAGANI , Alper Önal
Umut Sezer, Behiç Armağan, Aykut Akyıl 1-4 Arda Deniz, Cafer F. Can, Murat Kara
FINAL big saha- 20 Dakika-5 atan kazanir
Arda Deniz, Cafer F. Can, Murat Kara 5-1 Sercan Horozcu , Azad SADAGANI , Alper Önal
istek uzerine yeni turnuva duzenleniyor.
Kurallar;
1- Maclar 22:00-01:00 arasinda oynanacaktir. Bu saatler arasi online olmayanlar ve online olup da bu konuyla ilgisi olmayanlar katilmasin
2- 3 vs 3 seklinde, big sahada, ilk tur maclari 10 dakika sure ve 4 e ulasan kazanacaktir.10 dakika sonundaki skor gecerli. yari final maclari 15 dakika-4 de biter,final ise 20 dakika-5 de biter.. beraberlik halinde bir mac daha yapilacak
3- Toplam 8 takim yani 24 kisi katilacak. kalan kisiler yedekte olup o saatler icinde online olmayan kisilerin yerine alinacaktir. macin ertelenmesi gibi bir durum yoktur.Takimdan kimse yoksa takim diskalifiye olacaktir. Hicbir sekilde macin ertelenmesi olmayacaktir.Gerekirse eksik oynayacak.
4- Eslesmeler ve takimlar kura sonucuyla belirlenecektir. ve bir mactaki 6 kisi 22:00-01:00 arasi bir saatte anlasip macini yapacaktir
5- Katilim hemen tamalanirsa Turnuvanin ilk maclari Bugun de baslayabilir.( basvurudan dolayi herkes online olacagindan )
Katilacaklar:
1-Arda Deniz
2-Mert Coşkun İsbir
3-Cafer F. Can
4-Onur Arslan
5-Ahmet Ulukırlı
6-Sercan Horozcu
7-Alper Önal
8-Cenk Yelkenci
9-Caglar Celik
10-Umut Sezer
11-Metin EREN
12-Azad SADAGANI
13-Behiç Armağan
14-Murat Kara
15-Ergun Bilen
16-Aykut Akyıl
17-Kayra İnan
18-Berat Yesir
19-Melih Açıkgöz
20-fatihpar
21-Emre Çakır
22-Onur Alioğulları
23-Burak ÇELİK
24-Murat Şehir
----
Yedekler;
1-Uğur Bulut
2-Tolga Aybakan
3-
Takimlar;
1- Sercan Horozcu , Azad SADAGANI , Alper Önal
2- Burak ÇELİK, Kayra İnan, Cenk Yelkenci
3- onur Aliogullari, Melih Açıkgöz, Mert Coşkun İsbir
4- Umut Sezer, Behiç Armağan, Aykut Akyıl
5- Ahmet Ulukırlı, fatihpar, Murat Şehir
6- Metin EREN, Onur Arslan, Caglar Celik
7- Emre Çakır, Berat Yesir, Ergun Bilen
8- Arda Deniz, Cafer F. Can, Murat Kara
Eslesmeler;
ILK TUR big saha-10 dakika-4 atan kazanir
Burak ÇELİK, Kayra İnan, Cenk Yelkenci 0-4 Arda Deniz, Cafer F. Can, Murat Kara
Sercan Horozcu , Azad SADAGANI , Alper Önal 3-1 Ahmet Ulukırlı, fatihpar, Murat Şehir
Onur Aliogullari, Melih Açıkgöz, Mert Coşkun İsbir 1-4 Umut Sezer, Behiç Armağan, Aykut Akyıl
Metin EREN, Uğur Bulut(yedekten), Caglar Celik 1-4 Emre Çakır, Berat Yesir, Ergun Bilen
YARI FINAL big saha- 15 dakika-4 atan kazanir
Emre Çakır, Berat Yesir, Ergun Bilen 0-4 Sercan Horozcu , Azad SADAGANI , Alper Önal
Umut Sezer, Behiç Armağan, Aykut Akyıl 1-4 Arda Deniz, Cafer F. Can, Murat Kara
FINAL big saha- 20 Dakika-5 atan kazanir
Arda Deniz, Cafer F. Can, Murat Kara 5-1 Sercan Horozcu , Azad SADAGANI , Alper Önal