Geleneksel 2. GSC Haxball Turnuvasıni kazanan takimi ( Murat Kara-Cafer F. Can-Arda Deniz ) tebrik ederek konuyu aciyorum.
Kurallar;
1- Maclar, katilimlar bittikten sonra hemen baslayacaktir.
2- 3 vs 3 seklinde, big sahada, ilk tur maclari 10 dakika sure ve 4 e ulasan kazanacaktir. Yari final maclari 15 dakika-4 de biter, final ise 20 dakika-5 de biter.. beraberlik halinde bir mac daha yapilacak
3- Toplam 8 takim yani 24 kisi katilacak. Kalan kisiler yedekte olup son anda isi cikan kisilerin yerine alinacaktir. macin ertelenmesi gibi bir durum yoktur.Turnuva bu gece bitecektir. bu yuzden onumuzdeki 2 saat icinde online olmayacaklar katilmasin lutfen.
4- Eslesmeler ve takimlar kura sonucuyla belirlenecektir.
Katilanlar;
1-Arda Deniz
2-Uğur Bulut
3-Ahmet Ulukırlı
4-Cenk Yelkenci
5-Murat Kara
6-Behiç Armağan
7-Metin EREN
8-Uğurcan Özdinç
9-Hakan Tan
10-Mert Coşkun İsbir
11-Göksel Ayrancı
12-Aykut Akyıl
13-Cafer F. Can
14-Onur Arslan
15-Emre Zeytun
16-Abdullah Turan
17-Aydın Kay
18-Alper Önal
19-Tolga Aybakan
20-Mustafa Yavuz
21-Emre Saykal
22-Berat Yesir
23-Volkan Aslan
24-fatihpar
Yedekler;
1-
2-
Takimlar
1-Cenk Yelkenci, Uğur Bulut, Volkan Aslan
2-Alper Önal, Tolga Aybakan, Berat Yesir
3-Emre Saykal, Mert Coşkun İsbir, fatihpar
4-Aydın Kay, Metin EREN, Hakan Tan
5-Cafer F. Can, Göksel Ayrancı, Abdullah Turan
6-Onur Arslan, Emre Zeytun, Murat Kara
7-Mustafa Yavuz, Uğurcan Özdinç, Ahmet Ulukırlı
8-Aykut Akyıl, Arda Deniz, Behiç Armağan
Eslesmeler;
ILK TUR big saha-10 dakika-4 atan kazanir
Mustafa Yavuz, Uğurcan Özdinç, Ahmet Ulukırlı 4-0 Cenk Yelkenci, Uğur Bulut, Volkan Aslan
Aykut Akyıl, Arda Deniz, Behiç Armağan 4-0 Aydın Kay, Metin EREN, Hakan Tan
Alper Önal, Tolga Aybakan, Berat Yesir 4-0 Emre Saykal, Mert Coşkun İsbir, fatihpar
Onur Arslan, Emre Zeytun, Murat Kara 4-2 Cafer F. Can, Göksel Ayrancı, Abdullah Turan
YARI FINAL big saha-15 dakika-4 atan kazanir
Onur Arslan, Emre Zeytun, Murat Kara 3-4 Alper Önal, Tolga Aybakan, Berat Yesir
Aykut Akyıl, Arda Deniz, Behiç Armağan 0-4 Mustafa Yavuz, Uğurcan Özdinç, Ahmet Ulukırlı
FINAL big saha-20 dakika-5 atan kazanir
Mustafa Yavuz, Uğurcan Özdinç, Ahmet Ulukırlı 3-5 Alper Önal, Tolga Aybakan, Berat Yesir