Geleneksel 4. GSC Haxball Turnuvasıni kazanan takimi ( Ahmet Ulukırlı, Melih Açıkgöz, Berk Kaya ) tebrik ederek konuyu aciyorum.
Kurallar;
1- Maclar, katilimlar bittikten sonra hemen baslayacaktir.
2- 3 vs 3 seklinde, big sahada, ilk tur maclari 10 dakika sure ve 4 e ulasan kazanacaktir. Yari final maclari 15 dakika-4 de biter, final ise 20 dakika-5 de biter.. beraberlik halinde bir mac daha yapilacak
3- Toplam 8 takim yani 24 kisi katilacak. Kalan kisiler yedekte olup son anda isi cikan kisilerin yerine alinacaktir. macin ertelenmesi gibi bir durum yoktur.Turnuva bu gece bitecektir. bu yuzden onumuzdeki 2 saat icinde online olmayacaklar katilmasin lutfen.
4- Eslesmeler ve takimlar kura sonucuyla belirlenecektir.
5-Cok iyi bilen 8 kisi seri basi olarak herbiri bir takima gececek ve kalan 16 kisi kurayla bu kisilerle takim arkadasi olacaktir.Buradaki amac takimlari dengelemek ve cekismeli eslesmeler olmasini saglamak.
Katilanlar;
1-Arda Deniz
2-Ahmet Ulukırlı
3-Melih Açıkgöz
4-Fatih Can
5-Emre Çakır
6-Cenk Yelkenci
7-Alper Önal
8-Barış Küçükpehlivan
9-Aykut Aykıl
10-Çağlar Çelik
11-Umut Sezer
12-Arif Ulu
13-Murat Kara
14-Mustafa Yavuz
15-Abdullah Turan
16-Metin Eren
17-Ömer Yılmaz
18-Ergün Bilen
19-Doğukan Tek
20-Oğulcan Acar
21-Onur Özkök
22-Onur Arslan
23-Uğur Öztürk
24-Gökhan Kim
Yedekler;
1-Tolga Aybakan
2-Berat Yesir
Takimlar
1-Ahmet Ulukırlı, Mustafa Yavuz, Doğukan Tek
2-Alper Önal, Arda Deniz, Cenk Yelkenci
3-Aykut Aykıl, Ergün Bilen, Barış Küçükpehlivan
4-Çağlar Çelik, Fatih Can, Onur Özkök
5-Murat Kara, Abdullah Turan, Umut Sezer
6-Emre Çakır, Onur Arslan, Melih Açıkgöz
7-Uğur Öztürk, Metin Eren, Ömer Yılmaz
8-Gökhan Kim, Arif Ulu, Oğulcan Acar
Caps;
Eslesmeler;
ILK TUR big saha - 10 dakika - 4 atan kazanir
Murat Kara, Abdullah Turan, Umut Sezer 2-1 Emre Çakır, Onur Arslan, Melih Açıkgöz
Ahmet Ulukırlı, Mustafa Yavuz, Doğukan Tek 4-1 Alper Önal, Arda Deniz, Cenk Yelkenci ( ilk mac 0-0, ikinci mac 3-3)
Çağlar Çelik, Fatih Can( Cenk Yelkenci oynadi), Onur Özkök 4-0 Uğur Öztürk, Metin Eren, Ömer Yılmaz
Gökhan Kim, Arif Ulu, Oğulcan Acar 2-4 Aykut Aykıl,(Tolga Aybakan yedeklerden) Barış Küçükpehlivan
caps;
YARI FINAL big saha - 15 dakika - 4 atan kazanir
Ahmet Ulukırlı, Mustafa Yavuz, Doğukan Tek 4-1 Aykut Aykıl, Tolga Aybakan, Barış Küçükpehlivan
Murat Kara, Abdullah Turan, Umut Sezer 1-0 Çağlar Çelik, Berat Yesir(yedeklerden), Onur Özkök
caps;
FINAL big saha - 20 dakika - 5 atan kazanir
Ahmet Ulukırlı, Mustafa Yavuz, Doğukan Tek 1-5 Murat Kara, Abdullah Turan, Umut Sezer