Geleneksel 5. GSC Haxball Turnuvasıni kazanan takimi ( Murat Kara, Abdullah Turan, Umut Sezer ) tebrik ederek konuyu aciyorum.
Kurallar;
1- Maclar, katilimlar bittikten sonra hemen baslayacaktir.
2- 3 vs 3 seklinde, big sahada, ilk tur maclari 10 dakika sure ve 4 e ulasan kazanacaktir. Yari final maclari 15 dakika-4 de biter, final ise 20 dakika-5 de biter.. beraberlik halinde bir mac daha yapilacak
3- Toplam 8 takim yani 24 kisi katilacak. Kalan kisiler yedekte olup son anda isi cikan kisilerin yerine alinacaktir. macin ertelenmesi gibi bir durum yoktur.Turnuva bu gece bitecektir. bu yuzden onumuzdeki 2 saat icinde online olmayacaklar katilmasin lutfen.
4- Eslesmeler ve takimlar kura sonucuyla belirlenecektir.
5-Cok iyi bilen 8 kisi seri basi olarak herbiri bir takima gececek ve kalan 16 kisi kurayla bu kisilerle takim arkadasi olacaktir.Buradaki amac takimlari dengelemek ve cekismeli eslesmeler olmasini saglamak.
Katilanlar;
1-Onur Arslan
2-Tolga Aybakan
3-Mustafa Yavuz
4-Emre Çakır
5-Çağlar Çelik
6-fatihpar
7-Aykut Akdemir
8-Kenan Soydabir
9-Ömer Yılmaz
10-Murat Kara
11-Aykut Akyıl
12-Fatih Can
13-Oray Us
14-Onur Özkök
15-Sercan Horozcu
16-Oğulcan Acar
17-Mustafa_Çelik
18-Uğur Öztürk
19-Behiç Armağan
20-Barış Küçükpehlivan
21-Abdullah Turan
22-Artun Gündemir
23-Adil Cem EKİNCİ
24-Cağrı Çelik
Yedekler;
1-
2-
Seri Başılar ;
1-Onur Arslan
2-Çağlar Çelik
3-Murat Kara
4-Aykut Akyıl
5-Fatih Can
6-Sercan Horozcu
7-Behiç Armağan
8-Ömer Yılmaz
Takımlar
1-Onur Arslan/Aykut Akdemir/Oray Us
2-Çağlar Çelik/Emre Çakır/Uğur Öztürk
3-Murat Kara/Adil Cem EKİNCİ/Mustafa_Çelik
4-Aykut Akyıl/Oğulcan Acar/fatihpar
5-Fatih Can/Mustafa Yavuz/Abdullah Turan
6-Sercan Horozcu /Barış Küçükpehlivan/Onur Özkök
7-Behiç Armağan/Cağrı Çelik/Kenan Soydabir
8-Ömer Yılmaz/Tolga Aybakan/Artun Gündemir
İlk Tur Eşleşmeleri
Onur Arslan/Aykut Akdemir/Oray Us(Barış Kücükpehlivan yedek) 4-0 Aykut Akyıl/Oğulcan Acar/fatihpar
Sercan Horozcu/Barış Küçükpehlivan/Onur Özkök 1-4 Çağlar Çelik/Emre Çakır/Uğur Öztürk
Fatih Can/Mustafa Yavuz/Abdullah Turan 0-2 Murat Kara/Adil Cem EKİNCİ/Mustafa_Çelik
Behiç Armağan/Cağrı Çelik/Kenan Soydabir 0-3 Ömer Yılmaz/Tolga Aybakan/Artun Gündemir
Yarı Final
Çağlar Çelik/Emre Çakır/Uğur Öztürk 4-0 Ömer Yılmaz/Tolga Aybakan/Artun Gündemir
Murat Kara/Adil Cem EKİNCİ/Mustafa_Çelik 3-4 Onur Arslan/Aykut Akdemir/Oray Us
FİNAL
Çağlar Çelik/Emre Çakır/Uğur Öztürk 4-0 Onur Arslan/Aykut Akdemir/Oray Us
Kurallar;
1- Maclar, katilimlar bittikten sonra hemen baslayacaktir.
2- 3 vs 3 seklinde, big sahada, ilk tur maclari 10 dakika sure ve 4 e ulasan kazanacaktir. Yari final maclari 15 dakika-4 de biter, final ise 20 dakika-5 de biter.. beraberlik halinde bir mac daha yapilacak
3- Toplam 8 takim yani 24 kisi katilacak. Kalan kisiler yedekte olup son anda isi cikan kisilerin yerine alinacaktir. macin ertelenmesi gibi bir durum yoktur.Turnuva bu gece bitecektir. bu yuzden onumuzdeki 2 saat icinde online olmayacaklar katilmasin lutfen.
4- Eslesmeler ve takimlar kura sonucuyla belirlenecektir.
5-Cok iyi bilen 8 kisi seri basi olarak herbiri bir takima gececek ve kalan 16 kisi kurayla bu kisilerle takim arkadasi olacaktir.Buradaki amac takimlari dengelemek ve cekismeli eslesmeler olmasini saglamak.
Katilanlar;
1-Onur Arslan
2-Tolga Aybakan
3-Mustafa Yavuz
4-Emre Çakır
5-Çağlar Çelik
6-fatihpar
7-Aykut Akdemir
8-Kenan Soydabir
9-Ömer Yılmaz
10-Murat Kara
11-Aykut Akyıl
12-Fatih Can
13-Oray Us
14-Onur Özkök
15-Sercan Horozcu
16-Oğulcan Acar
17-Mustafa_Çelik
18-Uğur Öztürk
19-Behiç Armağan
20-Barış Küçükpehlivan
21-Abdullah Turan
22-Artun Gündemir
23-Adil Cem EKİNCİ
24-Cağrı Çelik
Yedekler;
1-
2-
Seri Başılar ;
1-Onur Arslan
2-Çağlar Çelik
3-Murat Kara
4-Aykut Akyıl
5-Fatih Can
6-Sercan Horozcu
7-Behiç Armağan
8-Ömer Yılmaz
Takımlar
1-Onur Arslan/Aykut Akdemir/Oray Us
2-Çağlar Çelik/Emre Çakır/Uğur Öztürk
3-Murat Kara/Adil Cem EKİNCİ/Mustafa_Çelik
4-Aykut Akyıl/Oğulcan Acar/fatihpar
5-Fatih Can/Mustafa Yavuz/Abdullah Turan
6-Sercan Horozcu /Barış Küçükpehlivan/Onur Özkök
7-Behiç Armağan/Cağrı Çelik/Kenan Soydabir
8-Ömer Yılmaz/Tolga Aybakan/Artun Gündemir
İlk Tur Eşleşmeleri
Onur Arslan/Aykut Akdemir/Oray Us(Barış Kücükpehlivan yedek) 4-0 Aykut Akyıl/Oğulcan Acar/fatihpar
Sercan Horozcu/Barış Küçükpehlivan/Onur Özkök 1-4 Çağlar Çelik/Emre Çakır/Uğur Öztürk
Fatih Can/Mustafa Yavuz/Abdullah Turan 0-2 Murat Kara/Adil Cem EKİNCİ/Mustafa_Çelik
Behiç Armağan/Cağrı Çelik/Kenan Soydabir 0-3 Ömer Yılmaz/Tolga Aybakan/Artun Gündemir
Yarı Final
Çağlar Çelik/Emre Çakır/Uğur Öztürk 4-0 Ömer Yılmaz/Tolga Aybakan/Artun Gündemir
Murat Kara/Adil Cem EKİNCİ/Mustafa_Çelik 3-4 Onur Arslan/Aykut Akdemir/Oray Us
FİNAL
Çağlar Çelik/Emre Çakır/Uğur Öztürk 4-0 Onur Arslan/Aykut Akdemir/Oray Us