Geleneksel Beyin Fırtınası-7 Konu:(Aşk) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Geleneksel Beyin Fırtınası-7 Konu:(Aşk)

Cevap: Geleneksel Beyin Fırtınası-7 Konu:(Aşk)

Yalan arkadaşım.

Sadece arkadaş arasındaki muhabbetlerde abarta abarta anlatılır. Eğer sevgi varsa değer veriyor ise birine bunuda yapmaz hatta kimse.

Kendi adıma konuşmam gerekirse böyle bir gayretim vardı , bitti gitti. Belki biraz olgunluk göstermek lazım böyle konularda ama o tür muhabbetlerin sadece arkadaş arasında olucağı kanaatindeyim o da yalan yanlış.

Seni Osman Baydemir'e yolluyorum. Onu bulamazsan Murat Durgun'a.

Berk olm sen hava yapmıyor muydun forumda zamanında,şu kadar kızla birlikteyim,yok şu şöyle şu böyle.Din kardeşiyiz lan,yapma bunu bize.

ya 15-16 yaşındaki çocuklar yiyişmekden bahsediyor. Ulen biri yakalasa içeri atar çocuk p.rnosu diye güldürmeyin beni :)

ya 15-16 yaşındaki çocuklar yiyişmekden bahsediyor. Ulen biri yakalasa içeri atar çocuk p.rnosu diye güldürmeyin beni :)

Ben çok tanıyorum böyle 16 yaş civarındakileri.Hemde ne yiyişenleri.Ben bile bu yaşıma kadar yapmamıştırım o kadar.Bizmi salağız diyorum bazen,günümüzdeki çocuklarmı şeytan anlamadım.Herkes her hafta sevgili değiştiriyor.

Ben olaya farklı yönden bakmak istiyorum. Günümüzde aşk kavramının artık hoşlanma, kendisini tatmin etme kavramıyla yer değiştirdiğini gözlemliyorum. Bu durumda oldukça kısa sürüyor, sebebi de insanların bencil ve çıkarcı olmasından kaynaklanıyor.

Özellikle erkekler aşkı sahiplenmeye çalışırlar. Sevdiğinizin, hemcinsleriyle olan münasebetinden bile rahatsız olabilirler. Tabi aynı şey kızlar içinde geçerli. Kıskanma duygusu, sahiplenme duygusuna kadar ilerler. Karşı cinsin bu ağır baskınlığını kabul edemez ve ilişki biter. Genelde hep böyle oluyor.

Ben çok tanıyorum böyle 16 yaş civarındakileri.Hemde ne yiyişenleri.Ben bile bu yaşıma kadar yapmamıştırım o kadar.Bizmi salağız diyorum bazen,günümüzdeki çocuklarmı şeytan anlamadım.Herkes her hafta sevgili değiştiriyor.

İstisnalar kaideyi bozmaz ancak 15-16 yaşındaki kızlardan bahsetmiyorum erkeklerden bahsediyorum. Daha düne kadar bakınca bune lan diyenler gelmiş yiyişmekten bahsediyor :) Yiyişmeyi öpüşmek sanıyor galiba.

Bu arada bu yiyişme lafını fazla açmayın bayanlar olduğunuda unutmayalım forumda.

Özellikle erkekler aşkı sahiplenmeye çalışırlar. Sevdiğinizin, hemcinsleriyle olan münasebetinden bile rahatsız olabilirler. Tabi aynı şey kızlar içinde geçerli. Kıskanma duygusu, sahiplenme duygusuna kadar ilerler. Karşı cinsin bu ağır baskınlığını kabul edemez ve ilişki biter. Genelde hep böyle oluyor.

Kıskançlık apayrı bir duygu...

Elimizden gelse Cam fanusta gezdireceğiz yada gezdirileceğiz...

Bence Kıskanmak Aşktan gelir...

İnsan sevdiğini elbette kıskanmalı...

Kıskanmıyorsa şahsen pek sevmiyordur diyebilirim...

Aga aşk başka birşey bi defa.Aşk ulan,bir defa olur,öyle her gözünün kaydığı kıza aşık mı oluyorsun,hayır yok öyle bişi,yalan.

İstisnalar kaideyi bozmaz ancak 15-16 yaşındaki kızlardan bahsetmiyorum erkeklerden bahsediyorum. Daha düne kadar bakınca bune lan diyenler gelmiş yiyişmekten bahsediyor :) Yiyişmeyi öpüşmek sanıyor galiba.

Bu arada bu yiyişme lafını fazla açmayın bayanlar olduğunuda unutmayalım forumda.

İyi de bayanlarla yapılan bişeyi forumda niye söylemeyelim. :D Seks hayatın bir gerçeği. Çoğu canlı er geç tadıyor bunu. Ayıp bişey yok..

Çok merak etmişimdir,birisine nasıl aşık olunur.Hormonlar mı devreye giriyor,birşey mi salgılıyor vücut,anlamadım gitti.

Üreme isteği,bu kadar basit.

Hayvanlara göre çok zeki varlıklarız.Ancak yaşayan her türün ortak yönü,türünü devam ettirmesi için üremektir.Mesela dişi aslan kendisine göre çevredeki en güçlü erkek aslanı eşi olarak seçer.

Hormonlar devreye giriyor evet,aşık olan bir insanın hormonal yapısı çok karışıyor ve bu tamamen az önce bahsettiğim olgu ile ilgili.Daha zeki,daha kompleks daha duygusal varlıklar olduğumuz için biz böyle yaşıyoruz.İçimizdeki ilkellik bu şekilde dışa vuruyor,yine de güzel:)

Kıskançlık apayrı bir duygu...

Elimizden gelse Cam fanusta gezdireceğiz yada gezdirileceğiz...

Bence Kıskanmak Aşktan gelir...

İnsan sevdiğini elbette kıskanmalı...

Kıskanmıyorsa şahsen pek sevmiyordur diyebilirim...

İnsanlar genelde, başkasının sahipleneceğinden ötürü kıskanır. Yani benimdi ama ya şimdi başkasının olursa gibi... Bu sevgi mi oluyor yoksa kaybetme korkusu mu? Saf temiz aşkı bu zamanda yaşamak çok zor.

Koyamazmıyım ki ?

Kendi tercihim , hoşuma giden resimleri koyuyorum avatara.

Peki neden koyuyorsun ki ?

Neyi göstermeye çalışıyorsun ?

Neden hep kız resimleri ? Kendini çok mu beğeniyorsun ? Yoksa dünyayı kendi etrafında döndüğünümü düşünüyorsun ?

Kızların hepsi sana hasta olduğunu mu düşünüyorsun ? Çok mu yakışıklısın ?

Neden hep benim diyorsun ? Neden çok beğeniyorsun kendini bukadar ?

Hadi birşeyler yaşadın neden herkese gösteriyorsun ?

Hadi sen yaptın kıza sordunmu belki görünmek istemiyor fotolarda avatarlarda ?

Neden tek kendini düşünüyorsun kızı düşünmüyorsun ?

Senin kız kardeşinin resimlerini koysalar ne düşünürsun ?

Neden özelini özelde yaşamıyorsun herkese gösteriyorsun ?

Evlenincede herkese anlatacakmısın özelini ?

Daha sorayım mı berk ?

Neden berk ?

Berk ? :cheeky-smiley-022:

Çokmu soru sordum acaba :)

B.R.K ?

Üst Alt