# Gelson Fernandes - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gelson Fernandes

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Gelson Fernandes

fernandes'i değil de elano'yu alabilsek bu oyunculardan keşke. :D

ama çok zor.

Çok zor değil, imkansız. Adamların para derdi yok bir kere, dolayısıyla Elano'nun fiyatı yok. Kim talip olduysa teklif dahi yapamadan çekildi, Inter dahil. Ayrıca bu sene bütün oyunu Elano'nun çevresine kurmayı planlıyorlar. Anlayacağınız Cit'den herkesi alabilirsiniz ama Elano'yu asla.

Şu anda ortasahaları ve forvetleri şişmiş durumda. En az birer oyuncu satacaklardır bu mevkilerden. Bunlar da Fernandes ve Bojinov olabilir.

İlk mesajım galiba bu , bence Ortasahaya iki yönüde oynayan bir oyuncu kesin alınmalı, Eğer Lincoln gidecekse ki gitsin bence de , Başkan transferi kapattık dedi ama bence bize daha 2 oyuncu lazım , ayrıca Fernandes de bizim için süper olur Cityde oyuncu bolluğu var alabiliriz yani

başkan transferi kapattıklarını açıklarken ciddi değildi,sadece biraz medyayı durultmaya çalışıyordu...gelson fernandes diyorum,rahat..rahaat! ;)

fernandes çift yönlü oynamak için bize uygunmu iyi bir oyuncumu ben hiç tanımıyordum bu oyuncuyu

Brezilya asıllı İsviçre vatandaşı ve Gökhan İnler ile birlikte İsviçre Milli Takımının özellik bakımından birbirine çok benzeyen (fiziksel açıdanda) as oyuncularından.

Çok net bir bilgi olmaz ama Euro 2008'de çok çok iyiydi.

Man.C'de 1 maçını izledim ve o maçta sonradan oyuna girdikten sonra performansıyla geçen sezonun kalan çoğu maçında ilk 11 başladı.Gelir mi gelmez mi her zamanki gibi orası muamma.

Manchester City can confirm that Gelson Fernandes has joined French side St Etienne for an undisclosed fee.

The Swiss midfielder moved to City from FC Sion in July 2007, and made his debut in the Carling Cup win over Bristol City a month later.

Gelson made 59 appearances for City, scoring four times, but he was increasingly used as a substitute after Mark Hughes took over as Blues’ boss.

He now moves to the southern part of France to the side managed by former Portsmouth manager Alain Perrin. His command of several languages helped make Gelson a popular member of the squad, and he goes with the best wishes for the future of everyone connected to Manchester City

https://www.mcfc.co.uk/News/Team-news/2009/July/French-move-for-Gelson

Manchester City'nin resmi sitesi açıkladı,Gelson Fernandes St Etienne'de.

Evet, City'nin yaptığı transferlerden sonra elindeki oyuncuları satacağı belliydi. Önce Jo gitti, şimdi de Fernandes. Fernandes'i alabilirdik belki ama takıma ne kazandıracaktı pek kestiremiyorum. O yüzden üzüldüm diyemem. Aynı şey Zokora için de geçerli.

Yahu bu herifi oynatacağımıza, EMRE ÇOLAK'ı oynatırız daha iyi!

Niye? Çünkü bu adam çift yönlü bir oyuncu değil. Ayrıca M. City ile "parada anlaşılamadı" gibi bir haber yalan demektir. Herifler için 5 Milyon vs. demek... Tuvalet kağıdı demektir. :D

Bu adam gelirse, orta sahada ki çift yönlü oynayacak iki oyuncunun (Ayhan - Arda) vs'nin arkasında oynayabilir. Yani M. Topal'ın yerine! Ama Ayhan'ı keserek bu adamı koyarsanız, iyice paslaşmayı kısıtlarsınız.

O yüzden, Mehmet Topal'ın gitmesi taraftarı olmadığım gibi, bu herif geleceğine Emre Çolak'ı orta sahada izlemek isterim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt