Gençlerimiz | Kiradaki Geleceğimiz - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gençlerimiz | Kiradaki Geleceğimiz

Cevap: Gençlerimiz-Kiradaki Geleceğimiz

Her aldigi topu olumlu kullandi, arkadaslarini iyi yönetti, yönetimi anlamak'ta güclük cekiyorum daha 19 yasinda ya.

Bank Asya 1. Lig'in 9. hafta mücadelesinde Çaykur Rizespor, deplasmanda Dardanelspor'u Özgürcan'ın 77. dakikada attığı golle 1-0 mağlup etti.

IBB'nin Genclerbirligi'ni 5-3 yendigi macda Oguz ilk onbirde basladi ve 58 dakika sahada kaldi. Hadi hayirlisi oynamaya basladi yavas yavas insallah sakatlanmaz da bu sene kendisini gosterir.

renkdaslar gecen bank asya 1. lig özetlerini izliyorum..coğu takım bizim altyapımızdan gecinmiş..bizden giden bütün oyuncular fark yaratıyor..mesela Orduspor İrfan Başaranın ayagına bakıyor..bu Cagrı Yarkın nasıl bonservisiyle verildi hala anlamıs değilim..mesela bizim Diyarbakırspor'a kiraladıgımız Erhan bir yıldız gibi karsılandı diyarbakırda bu yüzden gercekten altyapımız saglam calısıyor..

Oguz bugün 66 dakika saha'da kalmis cok sükür oynamaya basliyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor: Oğuzhan xx, Serhat xx, Marcus xx, Oğuz xx (Dk. 66 Sylla xx), Ekrem xx, Herve Tum xxx (Dk. 77 Gökhan Kaba xx), Mahmut xx, Marcin xx (Dk. 41 Hasan xx), Rızvan xx, Gökhan Süzen xxx, Barbosa xx

011109173018_61625F62625F6361616A5162676B61646B6266868493A7A0.jpg

011109173056_61625F62625F6361616A5162676B61646B62667396776796.jpg

renkdaslar gecen bank asya 1. lig özetlerini izliyorum..coğu takım bizim altyapımızdan gecinmiş..bizden giden bütün oyuncular fark yaratıyor..mesela Orduspor İrfan Başaranın ayagına bakıyor..bu Cagrı Yarkın nasıl bonservisiyle verildi hala anlamıs değilim..mesela bizim Diyarbakırspor'a kiraladıgımız Erhan bir yıldız gibi karsılandı diyarbakırda bu yüzden gercekten altyapımız saglam calısıyor..

Erhan zaten gecen sene Diyarbakir'in super lige cikmasinda en buyuk pay sahibi olanalrdan birisiydi.

Cagri Yarkin Adnan Sezgin'nin bu kulube attigi en buyuk akziklardan biridir. Ferdi Elmas'in bonservisi icin 50 bin avro arti Cagri ve Ugur Akdemir verilmisti...

Irfan'nin malasef o fizigi ile super lig'de tutunmasi cok zor zamanla gelisirse bu acidan ilk duragi biz oluruz kimsenin buna kususu olmasin.

@ Ozgur dedigin gibi Oguz Allaha sukur oynamaya basladi Abdullah Avci da onu ilk onbir baslatarak ona ne kadar guvendigini gosteriyor insallah sezon sonu bomba gibi doner yuvasina aslanim.

Abdullah Avcı bu altyapı işini iyi biliyor hakikaten. Bizde gençleri İBB'ye göndermeyi bu yüzden seviyoruz zaten.

dün Serdar Eylik 10 dakikada olsa oynadı..İnşallah daha uzun süreler almaya başlar..Hem Galatasarayımız hem Türk futbolu bir yıldız daha kazanır..

Bugün Gs Tv'de altyapı hocamız vardı. Keita'nın yeğeni de bizim gençlerle birlikte çalışıyomuş. Ama henüz lisansı yokmuş.

Oguz Sabankay gecen hafta IBB'nin Genclerbirligi'ne 3-1 yenildigi macta 79. maca girmis. Hadi aslanim Oguz kendini goster seneye Galatasaray A takimi kadrosuna Ayhan Akman'in yerine adini yazdir.

Mehmet Düz vardı.Beylerbeyinde diye biliyorum ama yanlış mı biliyorum acaba haberi olan var mı?

Oguz Sabankay artik her hafta IBB'de oynuyor ama son iki haftadir son 10 dakika oyuna girdi ondan onceki haftalar ilk 11 basladigi da olmustu. Ikinci yari bomba gibi oynar yaz kampina adini yazdirir umarim yetenegini harcamasin ona hem biz hem de Turk futbolu ihtiyac duyuyor.

artık bizim oyuncumuz olmasada gökhan öztürkü her daim merak ederim, epey bir dansdan sonra antepe imza atmıştı ama orada 1 macda bile oynadığını hatırlamıyorum,halbuki iyi oyuncu idi,1 yıl daha bizde kalsa rijkaard onu bir yerlere getirebilirdi ama fazla sıcramayacaksın işte...

"Gençlerimiz-Kiradaki Geleceğimiz" ne geleceği, neyin geleceği? Kimse kanırmasın kendisini yıllarca kirada sürünüp sonunda bir Anadolu takımında futbol hayatlarını sürdürürler. Örnek : Özgürcan Özcan

Üst Alt