Genel Sohbet (ARŞİV) - Sayfa 249 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Genel Sohbet (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşın tavsiyesi üzerine eve böyle bir cihaz aldım.

xiaomi-mi-box-s-4k-android-tv-box-mdz-22-ab-xiaomi-garantili--2566_3.jpg

ürün gayet kullanışlı eyw. mikrofondan komutta verilebiliyor fakat ses dinleme özelliği var mı giderek huylanmaya başladım.
bu ürünü boklamakta istmeiyorum ama içine sıradan app ler kurdum. netflix , youtube falan.

genelde netflix izlerken ne zaman ara verip çaya tuvalete kalsam. ördek vaklaması gibi sesler geliyor. başta filmden falan sanıyordum ama sonraları filmi özellikle durduruyordum. her zaman değil ama benim sesli komutlarıma paralel vaklama sesleri gelmeye başladı.

cihazın öyle antivirüs kurulacak bir tarafı yok varsa yardım ederseniz sevinirim. hani uygulama sesi desem duckduckgo tarzı bir tarayıcı olsa eyw. o da yok. cidden ses alakasız yani "ben bir çay alayım, hanım sende ister misin?" diye içeri sesleniyorum vakkk insanın sinirlerini bozuyor.
1 haftadır böyle bir durum olay uzarsa gidip iade edeceğim. salak saçma iş

Aleyna çakırı öldüren pçin annesi intihar etmiş ama kadın hiç intihar etmiş gibi değil maske takmış ayakkabısının teki çıkmış ormanın içinde başında vurulmuş halde bulunmuş

arkadaşın tavsiyesi üzerine eve böyle bir cihaz aldım.

xiaomi-mi-box-s-4k-android-tv-box-mdz-22-ab-xiaomi-garantili--2566_3.jpg

ürün gayet kullanışlı eyw. mikrofondan komutta verilebiliyor fakat ses dinleme özelliği var mı giderek huylanmaya başladım.
bu ürünü boklamakta istmeiyorum ama içine sıradan app ler kurdum. netflix , youtube falan.

genelde netflix izlerken ne zaman ara verip çaya tuvalete kalsam. ördek vaklaması gibi sesler geliyor. başta filmden falan sanıyordum ama sonraları filmi özellikle durduruyordum. her zaman değil ama benim sesli komutlarıma paralel vaklama sesleri gelmeye başladı.

cihazın öyle antivirüs kurulacak bir tarafı yok varsa yardım ederseniz sevinirim. hani uygulama sesi desem duckduckgo tarzı bir tarayıcı olsa eyw. o da yok. cidden ses alakasız yani "ben bir çay alayım, hanım sende ister misin?" diye içeri sesleniyorum vakkk insanın sinirlerini bozuyor.
1 haftadır böyle bir durum olay uzarsa gidip iade edeceğim. salak saçma iş

Ben de almayı düşünüyorum , ip tv için kullanıcam , hem de günlük kullanımda.
İnternet bağlantısı olarak sıkıntı yaşadınız mı ? Tek korkum bu , 24 mbit gibi bir hızım var.

Ben de almayı düşünüyorum , ip tv için kullanıcam , hem de günlük kullanımda.
İnternet bağlantısı olarak sıkıntı yaşadınız mı ? Tek korkum bu , 24 mbit gibi bir hızım var.
aletten çok memnun kaldım çok kullanışlı. yalnız dün bahsettiğim ördek vaklaması aletle alakalı değilmiş.
ben başta acaba cihaz ile evi mi dinliyor diye kaygılanmış hatta ürünü iade edecektim.
sonra olayın iç yüzünü öğrendim, bizim hanım ben ne zaman başka odaya gitsem afedersiniz salıyormuş. koku yok ama ses ördek gibi tekk bir ses öbeğinde "vakk" yada "vırık".

içerden çay ister misin, sende kahve içer misin dediğimde mutfakta olduğumu düşünüp rahatlıyormuş. ben oysa hep koridordayken sorardım yani o zamanlamayı ayarlayamadığından böyle bir tatsızlık yaşadık.

ürüne gelecek olursak herşeyiyle dört dörtlük. eğer benim gibi elektronik aletleri kullanıktan sonra prizden kapatıyorsan aşağıdaki satırı okuyabilirsin.

prizi taktığımda tvyi açmamış bile olsam, tv box arka planda açılıyor ve çalışmaya devam ediyor. eğer youtube falan bağlıysa saatlerce arka tarafta yayını döndürüyor. hadi yayın neyse de cihaza elektrik gittiği anda keşke otomatik olarak açılmasa yani. ben kumanda ile açabilsem daha şık olurdu. bazen sadece uydudan film izlemek istemek için televizyonu açıyorum ama tvboxta otomatik olarak açılmış oluyor. bunun sakıncası ne dersen.

1. gereksiz elektrik harcaması
2. uydudan film izleyip kapatacağımda, tekrar tvboxın olduğu hdmi ya geçip tvboxı kapatmak. geçmeden kumandadan kapat dersen algılamıyor.
yahu kapatmakla ne uğraşıyorsun çek fişi gitsin diyorsan, artık öyle yapıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt